Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatáp. DE MELYIKET? REAL...

Kutyatáp. DE MELYIKET? REAL NATURE? HAPPY DOG? PRO-PLAN? Vélemények, tapasztalatok ezekről a tápokról?

Figyelt kérdés
Mi már szinte mindent kipróbáltunk, amit a fress napf-ban lehet kapni száraz táp. Eleinte a pro plan tetszett nagyon, de mint utóbb kiderült, elég sok a fehérje tartalma. Francia bulldogunk van, szép izmos, nincs elhízva, na de 14 kg. Nem sok ez egy kicsit??? Azt olvastam nem túl jó ha sok a fehérhe tartalma a tápnak. Megpróbáltam, hogy kevesebb grammot adok neki, de akkor meg lefogy... Most rendeltem happy dogot a netről, hááát nem tudtam eldönteni, hogy ez jó táp e v sem. A drágábbik verziót választottuk, HD Irland. Árban jobb mint a pro-plan. De leginkább a fresh napfban kapható real-nature -ra lennék kíváncsi. 1szer már próbáltuk ezt a tápot, akkor elég sötét volt az ürüléke a kutyámnak, de nem volt a táppal bajom, csak drága volt. De most láttam h ha nagy 15kg-osat veszünk az csak 16 ezer ft. Vélemények a tápokról?

#kutyatáp #táp #fresh napf #pro-plan táp #real-nature táp
2012. nov. 29. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Én real nature-rel etetek. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. A kutyámnak nem túl sötét a kakija. Rendes kakibarna :D Az állaga is jó, nem kőkemény, de nem is folyik. És nagyon szereti a kutya. Ha már használtad gondolom tudod, h más az állaga mint az átlag tápoknak, mert ez ilyen préselt v nem is tudom, mi... Annyi h kicsit jobban morzsálódik, de én nagyon meg vagyok elégedve vele.
2012. nov. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz a real nature. én a konzervjét vettem 1időben, de ahoz képest dárga amilyen. A BRIT
2012. nov. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

care vagy a taste of the wild jobb nála jóval. és árban is jobbak


A taste of the wild-ot zoofast.hu ról rendeld. a brit meg talán webkutyán a legolcsóbb.

2012. nov. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt aláírom, h drága, de nálam csak ezek a real nature, acana, orijen, totw jöhet szóba, más nem. Most épp ezt próbálom :)
2012. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát a Pro plan-t írtad,hogy azzal etettél..

amikor kölyök volt a kutyánk egészen 1 éves koráig Pro plan lazacossal etettem, nagyon szép volt a szőre,a kakija is normál állagú és kevés volt . Ahhoz képest hogy Havanese a fajtája elég izmos lett,mondjuk sokat mozgott kiskorában meg még most is :D szóval én nagyon megvoltam/vagyok elégedve ezzel a táppal,csak most nincs rá keretünk így olcsóbb tápot eszik,de ahogy úgy állunk anyagilag ismét Pro Plant fogunk venni :)

nekünk a fehérjétől semmi baja nem volt a kutyánknak..


Happy Dog-al is ettem a másik kutyánkat,de viszont az nekünk nem vált be, sok volt a széklet és kicsit puhább a kelleténél,úgyhogy váltottunk :)

2012. nov. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, mivel már megrendeltem a happy dogot most azt fog kapni, hál isten nem válogatós, úgyhogy megfogja enni. Ezt a real nature-t mindenképp kipróbálom majd, a brit-ről is hallottam,hogy tényleg jó táp.

Ha egyik sem válik be akkor vissza térünk a pro planhoz. mondjuk az én kutyim azért kakil tőle rendesen :/ nem tudom miért. köszi a válaszokat :)

2012. nov. 29. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden kutya más. Van akinek ezt, van akinek azt tolerálja jobban a szervezete.
2012. nov. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!