Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy shih-tzu kiskutyäm es...

Van egy shih-tzu kiskutyäm es a szemenel a ször belemegy a szemecskejebe leväghatom neki egy kicsit vagy inkäbb hagyjam ugy?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Vágd ki a felesleges szőrt.
2012. nov. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát ha ügyes vagy le tudod vágni,de ilyenkor fektetni kell az ollót nehogy megbökd a szemét. Plusz az se szerencsés ha a kutya izgő-mozgó ilyenkor kellenek fogások és praktikák amit szakember jobban tud.

Én azt tanácsolom inkább kozmetikába vigye el,otthon ebből könnyen lehet baleset.

2012. nov. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy vágtam ki a szőrt a kutyám szeménél, h megkértem a párom, fogja le a kutyát, nehogy megbökjem, aztán az ujjam közé csippentettem a szőrcsomót úgy, h az ujjaim eltakarják a szemét.
2012. nov. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha egyszer kivágod akkor állandóan vágni kell mert ahogy a szőr nő, úgy fogja irritálni/szúrni a szemét.

Ha meghagyod nőni és túlnő majd a szemén szépen lesimul két oldalra és akkor már nem fogja irritálni

2012. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen ez attól is függ, milyen fazont szeretnél később a kutyusnak.
2012. nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!