Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szőrbarnulás száj körül? Mit...

Sippara kérdése:

Szőrbarnulás száj körül? Mit tudok kezdeni vele?

Figyelt kérdés
Egy éves nagyon keverék husky utánzatról van szó. Valami lógó bőrű is lehet benne, mert a "szájára lóg a szája" (a pofája oldalán a felső ajkai rásimulnak alapesetben az alsókra kívülről), viszont az egész pofája husky színezetű, így az ajkai körül fehér......volt a szőre. Most már barna. Törölgessem valamivel, vagy teljesen fölösleges? Okozhat ez neki bármilyen problémát, vagy csak esztétikailag zavaró?
2012. nov. 29. 12:49
 1/4 Fannybaba8 ***** válasza:
Nem egészen értem a kérdést...Miért zavar az hogy a kutyusod szája körül barna foltok jelennek meg.Ez nem baj nincs baja
2012. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bórvizet vegyél a patikában 500 ft körül van naponta többször vattával töröld át és idővel lekopik..

de ez a barnaság a túl sok vastól van,lehet tápot kéne váltani,nekem bichonom van és hát nekik is a szemüknél meg a szájuknál barna szokott lenni a szőr,nekem a táp váltás segített!! a bórvizes törölgetéssel csak halványult a barnaság de nem szűnt meg...

2012. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Alapvetően nem zavar, csak ma szemet szúrt, amikor benyúltam a szájába és gondoltam, megkérdezem, lehet-e belőle gond :) De akkor ezek szerint nem.


Második válaszoló, köszönöm a tippet, ha jobban besötétül, vagy őt zavarni kezdi (bár nem tudom, őt hogyan zavarhatná :D), megpróbálkozom a bórvizes vattával, egyelőre azt hiszem, ő a rendszeres törölgetés és a barna szőr közül az utóbbit választaná, úgyhogy békén hagyom :)

2012. nov. 29. 17:28
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok

a kutyát ez nem zavarja :)

2012. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!