Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2. köldöksérv műtét után,...

2. köldöksérv műtét után, lehetséges, hogy újra kiújult a kutyusnak a sérve? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hétfőn kellene vinnünk varratszedésre a kutyámat,2 napja vettem észre,mikor fertőtlenítettem neki a varratot,hogy belső a varratnál lett neki egy csomó.Úgy érzem,mintha a belső varrat duzzadt volna fel neki...Elég kemény az a varrat rész,mitől lehet ez?A hasfala nem kemény,szépen gyógyul neki a heg.Lehetséges,hogy ennyire összehúzták volna neki a hasfalat a második műtétnél?Elsőnél nem volt ilyen.Egyébként nem fáj neki,virgonc,ugrándozik ,eszik iszik rendesen,a műtétet "észre sem vette".Holnap után bevisszük állatorvoshoz,csak addig hátha van itt olyan kutyus gazdi akinek volt ilyen és tudna valamit nekem mondani.

2012. nov. 29. 17:48
 1/1 szacsiga ***** válasza:
Remélem megoldodódott, sajna ilyenben látatlanul nem igazán lehet segíteni.
2012. dec. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!