Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez milyen kutyus?

Szerintetek ez milyen kutyus?

Figyelt kérdés

Barátnőm találta tegnap még álltak a fülei 2,5 kiló picike kutyus holnap viszi állatorvoshoz a fogait váltja úgyhogy 4 hónap körüli lehet.

[URL= [link]



2012. nov. 30. 11:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

yorkie,vagy yorkikeverék,100 hogy keresik szegényt.

Chippet nézettetek benne? Ha nincs akkor is hírdessétek őt ezerrel.

2012. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia nem nézettük de holnap azért viszi az állatorvoshoz hátha van benne ha nincs beoltatja már hírdeti mindenhol de kicsi a valószínűsége ,hogy keresik mert két város között találta az út szélén annyira cuki kis kutya ennek ellenére játszik és boldog !Ha nem jelentkezik senki én fogom megtartani!
2012. nov. 30. 11:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is yorkshire keverék. Ne felejtse el megnézetni a chipet a dokival!
2012. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, közben már te is írtál.
2012. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most hívott a barátnőm elengedték a munkahelyről és már a dokinál vannak a váróban !Nagyon kíváncsi vagyok majd írok a fejleményről!
2012. nov. 30. 11:55
 6/14 anonim ***** válasza:
Okés, várjuk! Remélem megkerül a gazdája, de ha mégsem, akkor nálad jó helye lesz. :)
2012. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na itt vagyok csip természetesen nincs benne kapott kombinált oltást, féregtelenítőt levágták a körmeit mert nagyon nagyok voltak.A doki szerint fajtatiszta yorki 4-5 hónapos lehet.Szerinte kár gazdit keresni mert kidobott kutya de egy hétig próbálkozunk azután megtartom jövőhéten viszem csippet raknak bele és egy kozmetika is ráférne mert a hátán nagyon nagy a szőre és gubancos.
2012. nov. 30. 12:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsés, hogy ilyen emberek találtak rá, mint ti!!!:)
2012. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem, hogy fajtatiszta yorkie de attól még cuki :)
2012. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem baj ha nem fajtatiszta attól imádni való amúgy azt mondta a doki hogy Chocolate yorki (csoki yorki)rákerestem a google-ban és tényleg van ilyen pont úgy néz ki Debrecenben van egy ilyen pár nekik szoktak kiskutyáik lenni felhívtam a férfit augusztus 1-jén született nekik 3 db csoki színű egyet románok vettek meg egy hete valószínű ez az a kutyus mert gyulai határ közelében volt a drága lehet hogy nem tudták ki vinni vagy nem tudom de így magára hagyni egy kis tündért már itt van nálam egy beagle kutyám van nem fél tőle és az én kutyim pisi után megtisztogatta édesek voltak:)Most épp egy nála 3x nagyobb plüss kacsát gyúr:)
2012. nov. 30. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!