Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy viselkedjek a menhelyen...

Hogy viselkedjek a menhelyen a kutyával?

Figyelt kérdés
Holnap megyek a menhelyre megnézni azt a kutyát,amit öröke szeretnék fogadni,de nem tudom,hogy mit kéne tennem,hogy megtudjam,hogy tényleg hozzám való-e.(és,hogy ne 'égessem le' magam a dolgozók előtt sem)1 éves pumi keverék.Még sosem volt kutyám.Előre köszönöm a válaszokat.
2012. nov. 30. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Oda mész hozzá,legugolsz,szépen köszönsz neki,hivogatod,kedvesen beszélsz hozzá,megsimogatod stb. Fogod látni,hogy reagál.
2012. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mielőtt befogadtam a kutyámat, kétszer jártam a menhelyen, először a családdal, csak nézelődni, majd mikor megvolt a delikvens, visszatértem másnap ismerkedni.

Elkértem egy sétára, és ott már tudtam hogy ő kell nekem. Figyelj arra, hogy legyen szocializált ha nem akarsz vele sokat bajlódni (az enyém nincs jól szocializálva, így kutyasulira kényszerülünk, ez mondjuk nem akkora baj).



Aztán gyorsan elintéztük a hivatalos papírokat és vihettem is haza :)

2012. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ezt tenném. Mi nem menhelyről, ideiglenes helyről állatvédők által hoztuk mindkettőt. Legugoltunk, odahívtuk, simogattuk, kedvesen beszéltünk hozzá, talán ha viszel pár finom falatot - juti falat - megengedik hogy azzal is megkínáld.

Aztán ha nagyon ráérsz és engedik vidd el egy sétára, de csak finoman irányítsd, hiszen még idegen vagy neki. :)

Várom a fotót, amikor már nálad van, kiváncsi vagyok a kis szőrmókra! Ugye mutatsz nekünk? :D

2012. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!