Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet bejelenteni? Többi lent

Hol lehet bejelenteni? Többi lent

Figyelt kérdés
ma a labrador kutyámat megharapta egy idegen kutya.a kutyám bent volt az udvaron ahogy felugrott a kerítésre a másik kutya elkapta a mancsát.nem vészes, de vérzett neki. már jól van lefertőtlenítettem. az ő kutyájuk szabadon volt az utcán. ezt hol lehet bejelenteni??? egyáltalán érdemes e foglalkozni vele? vagy mit csináljak???
2012. dec. 1. 13:48
 1/5 Serenity-cica ***** válasza:
eloszor probalj beszelni a gazdaival. es ha megismetlodik, akkor rendorseg.
2012. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fannybaba8 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én is jártam már így sajnos.:/ Csak az én kutyámnak az orrát kapta el a másik kutya.

Elősször is beszélj a kutya gazdijával, hogy vagy rakja a kutyust kenelbe vagy pedig a kertből ne tudjon megszökni.Reméljük a gazdi megérti a kéréseteket, de hogyha nem és még egyszer elő fordul akkor a rendőrség, bár ők nem sokat tudnak vele tenni.

2012. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. na az a gáz hogy nem megszökött. a kutyán rajta volt a hám... a mi kutyáink nagyon haragszanak azokra a gyerekekre. és nekem nagyon úgy tűnt hogy direkt el volt engedve.lehet csak én képzelem be de ha tudom hogy a kutyám harci kutya és be is van tanítva de rám nem hallgat akkor nem engedem póráz nélkül. a hám ami miatt ilyenre gyanakszom. párom átment és beszélt velük nem tudom mit ért el vele. ennyi erővel nekem is nekem jöhetett volna. mis is raktunk a kapura kisebb lyukú drótot amin nem fér ki a mancsa (vas kapunk van). remélem ennyi már elég lesz hogy ilyen ne forduljon elő többet. remélem meg is fog gyógyulni a mancsa. nem nagyon akar ráállni de jókedvű és játszik is.
2012. dec. 1. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel harapott seb van a mancsán, érdemes volna állatorvosnak megmutatni, mivel a külső fertőtlenítés nem biztos, hogy eljutott a seb mélyébe, ahol baktériumok szaporodhatnak el.
2012. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már látta tegnap.utána kihivtam.
2012. dec. 2. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!