Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Három kutyát autóban hogyan...

Három kutyát autóban hogyan szállítotok?

Figyelt kérdés
Normál autó. 3 box nem fér be egymás mellé a hátsó ülésre. 2 kutyát már utaztattam hátsó ülésen biztonsági övvel/hámmal, de hárman félek, hogy egymásra taposnának és nem lenne jó, ha emiatt elkezdenének egymással veszekedni. Akinek bármi tapasztalata van 3 kutya egyidejű utaztatásával, kérem, írja meg.
2012. dec. 1. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
tegyél közéjük valamiféle falat..szivacs vagy ilyesmi
2012. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem taposnának egymásra, én 3al szoktam utazni, két személyes autó, hátul nagy csomagtér, ki vannak kötve az elválasztórácshoz, és köszönik szépen semmi bajuk, nézelődnek kifele meg lefekszenek aludni:)
2012. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy boxban több kutyát is vihetsz, mondjuk két olyat, amelyikek nem gyilkolják meg egymást út közben. Persze ha olyanok, akkor eleve ne szállítsd őket együtt sehogy, ha meg nem olyanok, akkor elférnek hárman, nem lesz gond. De a harmadikat előre is rakhatod lábhoz az anyósüléshez, vagy hátra az ülések elé. Legyél kreatív :)
2012. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A harmadik új kutya. Amúgy is épp szoktatni kell az autózáshoz, azért necces. Nem tudom, hogy kezdjek hozzá.
2012. dec. 1. 22:29
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne úgy, hogy a másik kettő is ott van :)
2012. dec. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyedül nincs vele baj, már hazahoztam :) csak mivel eddig menhelyen volt, nem igazán szereti megosztani a személyes terét. Legalábbis eddig így tapasztalom.
2012. dec. 1. 22:36
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát akkor vigyél egy ásványvizes flakont, és vagdosd hozzá, ha hepciáskodik (nem, nem állatkínzás, nem fáj, próbáld ki magadon nyugodtan), és/vagy tegyél rá szájkosarat. Meg persze autón kívül is szoktasd a többiekhez kis helyeken is.
2012. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hát én már utaztam trabiban kiállításra 7 kutya 4 emberes megoldással 12 órán keresztül,szóval semmi sem lehetetlen... azok a kutyák amik megtűrik egymást nyugodtan mehetnek egy boxban vagy a hátsó ülésen. Nem tudom a te kutyáid, hogyan vannak szoktatva én 5-6 kutyát simán bezsuppolok a csomagtartóba vagy a hátsó ülésre (egymáson is remekül elfekszenek), ha morranást hallok csak hátraszólok és csend lesz, anyós ülés előtt is nagyon jól elvan a kutya nekem olyan kutyám is van akit simán előre lehet ültetni és csak összegömbölyödve alszik az ülésen mellettem... nem túl balesetbiztos az tuti de ha 8-10 kutyát akar az ember eljuttatni A-ból B-be és nincs minimum kisteherje akkor leleményesnek kel ám lenni
2012. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: hát az nem semmi lehetett... Hát akkor megpróbálom a három kutyát beültetni holnap hátra. Remélem, nem lesz baj.
2012. dec. 1. 23:46
 10/15 anonim ***** válasza:
3 kutyám van, egy boxban szállítom őket, persze csak közepes méretűek. Így is alig fér bele a kocsiba, de még pont jó. Miért verekednének össze? Jólnevelt kutyák nem tesznek olyat. Ha rövid útra megyünk akkor egyszerűen csak beültetem őket az ülésre vagy a csomagtartóba, de tervezek nekik venni kutya biztonsági hámot is, csak akkor kísérő már nem férne be.
2012. dec. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!