Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Berni pásztor kölyök - mit...

Berni pásztor kölyök - mit egyen? Melyik fajta táp kell neki, hogy egészségesen nőjön fel?

Figyelt kérdés

Utoljára kilenc éve volt kölyökkutyánk, akkor volt néhány fajta táp, majd húsnyesedék, csirkefej, és felnőtt. Most bementem egy állateledeleshez, és csak álltam, mennyi féle táp van. Függ a kutya korától, fajtájától, szinte a bundájától, és szeme színétől is!? Ezer gyártó, olcsótól a csillagos égig érő árakig.

Ezek valóban speciálisak, csak olyat ehet, vagy mindegy, és a gyártók csak a vásárló lehúzását célozták meg?



2012. dec. 2. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Brit care ,josera az én kutyáim ezt a két félét "próbálták" ,mindkettő jó.Most britet esznek. Ez egy jó minőségű középkategriás táp,ár érték aránya szerintem király.Netről rendelve olcsóbb is.

A "szuperprémium" tápoktól óvakodj iylen nagytestű kutya esetében szerintem.

2012. dec. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
de a taste of wild ot is jónak mondják meg a dog chow is a nem rossz kategória még.De mindjárt kapsz egy csomó tippet,aztán majd kiválasztod ami szimpatikus .:D
2012. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Fannybaba8 ***** válasza:
13%
Szia.Én Eukanubát és Royal Canint használok etetésre. Esetleg Pedigree.
2012. dec. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Fannybaba8 ***** válasza:
0%
Esetleg még ajánlom a Dog Chowt.
2012. dec. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
a pedigré egy kalap fos,az rc nek meg az ára indokolatlanul magas a minőségéhez képest
2012. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Fannybaba8 ***** válasza:
0%
Szerintem nem nekem semmi bajom nincs vele.Dehát izlések és pofonok
2012. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

RC tele van kukoricával + egyéb gabonával, kutyát etetünk, nem disznót + baromfit. De ha valaki szereti kukoricával tömni a kutyáját, akkor hajrá! :) Persze ettől még reagálhat jól a kutya az adott tápra, de nem erre van szüksége.


Mindenképp olyan tápot ajánlanék, aminek a fehérjetartalma nem túl magas és nincs tele gabonával. Sok tápot felsoroltak előttem és még fognak is, ezek alapján vizsgáld meg őket!


Ha újra kölyök kutyám lenne, én nem tápoznék.


Ezt olvasd el, segítséget nyújt a tápválasztásnál vagy esetleg egyéb más etetésnél:

[link]

2012. dec. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. dec. 2. 16:12
 9/14 Fannybaba8 ***** válasza:
0%

"RC tele van kukoricával + egyéb gabonával, kutyát etetünk, nem disznót + baromfit. De ha valaki szereti kukoricával tömni a kutyáját, akkor hajrá! :) Persze ettől még reagálhat jól a kutya az adott tápra, de nem erre van szüksége."


Azért ez nem teljesen igaz.De te biztos mindent tudsz...:D -.-

2012. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Melyik részére gondolsz? Komolyan érdekel, vitassuk meg ;)
2012. dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!