Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elhoztam a párom bemutatni a...

Elhoztam a párom bemutatni a szülaimnek és a kutyánk elég agresszíven reagált rá. Miért?

Figyelt kérdés
Amúgy barátságos kutya; ha rokon, ismerős jön hozzánk, nem szokott baja lenni velük. Ha idegen jön, persze megugatja, de ha beengedjük, akkor hagyja, hogy megsimogassák, barátkozik. Viszont a barátommal elég ellenséges volt, morgott rá és nem akarta beengedni és azt sem hagyta, hogy megsimogassa. Pedig a fiú szereti az állatokat.

2012. dec. 2. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
A kutyák megérzik a rosszat meg az hogy ki az aki sunyi :) Minden rossz szándék nélkül mondom halál komolyan...
2012. dec. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyesmi megoldás járt a fejemben :)
2012. dec. 2. 15:10
 3/12 anonim ***** válasza:
16%

Az is lehet, ami a postásokkal van.

A postásokat állítólag azért ugatják a kutyák, mert nagyon sok idegen szag gyűlik össze rajtuk, na meg persze azért, mert közel mennek a területükhöz.

2012. dec. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
.. azért meg nem kell megkövezni senkit :D de az én kutyám nővérem ujdonsült barátjára nagyon nagyon morgott vicsorított hadd ne mondjam SOHA 10év alatt nem csinált ilyet talán.. a srác halál jófejnek tünt a kutya rohadtul nem bírta.. aztán eltelt pár hónap is a srácnak jöttek ilyen dühkitörései, megcsalta tesómat agresszivvá vált erőszakossá hadd ne fokozzam.. én ebből indultam ki.. a kutyák felismerik a potenciális veszélyforrást legyen az akár ember...
2012. dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
A leendő férjem ilyen teszten ment át: anyukám azt mondta, hogyha a tacsink elfogadja, áldását adja ránk. 14 éve a férjem :)
2012. dec. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Fiú a kutya? Mert ha a kutya téged jelölt ki párjául, akkor nyilvánvalóan nekimegy a riválisnak. Tudatosítani kell a kis fejében, hogy ezzel nem ér el semmit.

Hogy rossz ember lenne a srác, azt nem mondanám, ismerek olyan embert, akit minden kutya megugat, de őt tényleg a legbarátságosabbak is. Ha vele nem szokott ez lenni, csak a tiéd utálja, annak valószínű valami személyesebb oka van.

2012. dec. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, fiú.
2012. dec. 2. 19:16
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Szánalmas, hogy egy ilyen kérdésnél lepontoz valaki a véleményem miatt...
2012. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha egyszer hülyeséget mondasz... A postásokat (és amúgy a szórólaposokat is) azért ugatják annyira, mert sikerélmény számukra, hogy az ugatásra azonnal elmennek, sikeresen elüldözik őket. Nincs rajtuk se több idegen szag, mint egy taxison vagy egy hentesen.
2012. dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hülyeséget mondok?

Igen, egy kutyakiképző biztos, hogy hülyeséget mond... nekem ugyanis ő mondta ezt...

2012. dec. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!