Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kennelköhögés? Miről...

Mi a kennelköhögés? Miről lehet felismerni? Mik a tünetei, és hogyan jelentkezik?

Figyelt kérdés
Van rá gyógymód?Csak azért kérdezem,mert a szomszéd kutyája furán krahácsol.Szinte olyan mintha fulladozna néha,és be is van rekedve!Én azt hallottam,hogy el is kaphatják a kutyáim!Én szóltam a gazdának,de azt mondta majd ő elintézi,nem kell ide orvos!!!És én,hogyan védjem meg a kutyáimat,mert igaz van közöttük egy kerítés,de azért félek!
2012. dec. 2. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Megvédeni nem tudod a sajátaidat. Ha elkapják, akkor elviszd dokihoz és az meggyógyítja. Nekem most az egyik elkapta, a másik nem.

2012. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdésekre tud tökéletesen pontost választ adni a GOOGLE.
2012. dec. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kb olyan mint az emberek influenzája. Létezik oltás ellene amit spray formájában fröcskölnek a kutyák orrába, nem tűvel szúrják.
2012. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hála az égnek az állatorvosom kint volt és megnézte a szomszéd kutyáját is,de az ő kutyája csak megfázott,de mondta neki ha nem kezelteti fel fogja jelenteni!Elég durván elküldte a szomszéd!:(Sajnos vannak ilyen emberek akik szarnak a kutyáira,de az ilyennek minek kutya azt nem tudom!
2012. dec. 6. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!