Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogmosás pánik? :O Járt már...

Fogmosás pánik? :O Járt már más is így?

Figyelt kérdés

Van egy 9 éves yorkim, fogköves a foga, elkezdtem mosni a fogát speckó kutyáknak való fogkrémmel, ami oldja a fogkövet. Két első fogáról le is esett a fogkő, pedig nem volt kicsi. Most a hátsó fogait céloztam meg , vagyis egyet, a leghátsót, azon van egy nagyobb.

A hét elején volt egy olyan problémája a kutyusnak, hogy aludt, majd ahogy felébredt felállt, eldőlt megmeredt, szemei kidülledtek és visított ja és bepisilt közben !

Most mosnám meg a fogát, egyébként nem ellenkedik , és ugyanez a reakció . Mondanom sem kell a fogkefe a kukában végezte !

Szerintetek ennyire bestresszel a fogmosástól ?



2012. dec. 2. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez epilepsziának tűnik és nem a fogmosástól van, azonnal vidd állatorvoshoz a kutyát.
2012. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is az epilepsziára, de valahogy a fogmosáshoz kötöm, persze mindenképp holnap elviszem dokihoz .
2012. dec. 2. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!