Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két éves a kiskutyám. Időnként...

Két éves a kiskutyám. Időnként a plüssöket a szájába veszi, mozdulatlanul piheg, és fekszik vele! Miért csinálja?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
kiskutya játszik gondolom neki ez zsákmány
2012. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ideiglenes kutyám is ezt csinálja,de ő kiskora óta csak szarvassal a szájában pihen,majd alszik el. Ez az altatója,mint kisgyerekeknek a plüss állat szorongatása,megnyugtatja:)
2012. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét kutyám plüssbolond. A vizsla már 9 éves, de kicsi korától az a szokása, hogy csak úgy megy oda az emberekhez( hozzánk is), ha plüss van a szájába. A 3 éves keverékünk imádja marcangolni a plüssöket.Rengeteg plüssöt turiztam már nekik e célból.
2012. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szuka? Nem tüzelt mostanában?
2012. dec. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha szuka, akkor ilyenkor azt hiszi, hogy a plüssállat a kölyke, nekem ezt minden évben el szokta játszani :)
2012. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző, az szuper. Egyenes út a méhgyulladáshoz meg az emlőrákhoz, ha minden évben álvemhes a kutyád... Gratulálok!
2012. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!