Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy birja kint az amstaff telen?

Hogy birja kint az amstaff telen?

Figyelt kérdés
Van egy 5 es fel honapos amstaffom es nem tudom hogy fogja birni kint telen

2012. dec. 3. 13:14
1 2
 1/19 Szilvi & Argos ***** válasza:

Nagyon tudnak fázni.

Én nem hagynék kint ennyire rövid szőrű kutyát már nagyon most sem éjszakára...

Bár van, aki kint tartja házban...

2012. dec. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Megfelelő kutyaház és mozgási lehetőség.Emelt, nagyobb energia tartalmú étel.
2012. dec. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mar most is van amikor reszket de az udvaron van egy garazs es most ott alszik,de vettem neki kisruhat szerintetek az hasznos?
2012. dec. 3. 13:34
 4/19 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám kint, nem oldható meg, hogy legalább éjszakára beengedd egy előszobába, vagy ilyen fűtött helyre? Az enyém 11 hónapos, és konkrétan kocognak a fogai kabát nélkül kint. Igaz ő 3 hónapos kora óta benti kutya.
2012. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ha rajtam mulna bevinnem ma most de a szuleim nem szeretik az otletet
2012. dec. 3. 13:53
 6/19 anonim ***** válasza:
ha allandoan kinnt van, akkor nem kell neki kabat, de egy jo kucko, mozgaster allando viz es plusz kaja nagyon!
2012. dec. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A garázs nem jó, mert bazi hideg van. Egymaga képtelen "kifűteni". Inkább többrétegben szigetelt, kibélelt kutyaház kéne...
2012. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 compactegon ***** válasza:
nem feltétlenül kinti kutya. ráadásul nem az igazi házőrzőnek. miért ilyen fajtát választottál?
2012. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem most 8 hónapos a Stafim be tettünk mindenféle rongyot pokrócot és kidobálta nem fázik van egy másik kutya azzal alszik egy házban melegítik egymást de volt, hogy 2 napja Stafi kutyus a háza mellett feküdt este.Szerintem az a legrosszabb amit tehet sz ember, hogy éjszakára be engedi majd nappalra kiteszi jól át van melegedve majd kiteszik hát inkább vagy kint vagy bent.A mi másik kutyánknak a szőre már hozzá van idomulva a kinti időhöz drót szőre lett (beagle)
2012. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azert ezt vettem mert szepek es miert nem jok hazorzonek?
2012. dec. 3. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!