Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon havanese lány kutyusoma...

Bichon havanese lány kutyusomat mikor szabad elöször fedeztetni, másfél éves múlt de még csak most fog másotszór tüzelni, szabad második tüzelésre, ha már másfél éves elmúlt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 09:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

A kutyát fedeztetni harmadik tüzelése után, a kötelező szűrővizsgálatok elkészülte, tenyészszemle, a fedezésre való orvosi vizsgálatok, herpeszszűrés után illik fedeztetni. Törzskönyves kutyát, törzskönyves kannal, ahol tudod a felmenőket és azok betegségeit.


Ha csak szaporítassz, akkor úgyis tök mindegy mit mondunk.

2009. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

Úgy van ahogy az előttem író mondja !

Ha csak szaporító vagy (leszel) akkor mindegy úgy is!

2009. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
A kutyád egészsége szempontjából sokkal ideálisabb lenne az ivartalanítás. Aki szereti a kutyáját és csak házi kedvencként tartja, annak ez a megfelelő módja. Elég a tenyésztőnek tenyésztenie, Te elég, ha megadod a kutyádnak a boldog és egészséges élet lehetőségét.
2009. aug. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább óvd meg a betegségektől és ne tedd ki a vemhesség és a szülés okozta esetleges károsodásnak, esetleges halálnak. MÁr ha fontos neked a kutyád...
2009. aug. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is az ivartalanítást ajánlom, amennyiben nem komolyabb tenyésztési szándékról van szó.

És biztos nem komoly tenyésztésről van szó, mert akkor nem kéne itt megkérdezned. :S

2009. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem tenyészteni szertném ,csak egyszer szeretnék kiskutyákat utána ivartalanitani fogom.
2009. aug. 19. 15:23
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Már megint a szokásos rizsa!1x szeretnénk, de mi a fenének?

Azért hogy beteg túltenyésztett, így is tömegesen gyártott kutyákból még több legyen !

Ja és nem kell a szöveg: Már mindnek van gazdája!Én meg a télapó vagyok!

2009. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

De minek, könyörgöm? Meg tudod magyarázni?

Tudod mi alapján válaszd ki a kant? Megvannak a szűrővizsgálatok, hogy ne hozz le beteg kölyköket? Tudod mire kell figyelned a pároztatásnál? A vemhesség alatt? Az ellésnél? Fel vagy készülve, tudod mit csinálj, ha valami baj történik?

Magyarázd már el nekem légyszíves, hogy mi értelme van, mert esküszöm nem értem.

2009. aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A télaponak üzenem ,hogy az állat orvos is azt ajálotta hogy egyszer szüljön a kutya,mert az jót tesz neki.
2009. aug. 19. 15:42
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

az h az állatorvos ajánlja és hogy te olyan hülye vagy, h megbízol benne csak azt mutatja, h felelőtlen kutyatartó vagy... vagy nem tdsz gyereket szülni, vagy normális kapcsolatokat teremteni... nézz meg egy menhely oldalt, vagy fórumot.

és itt senki sem akar gonosz lenni veled, de mindig reménykedünk, h hátha valaki nem makacs és hülye, csak simán tájékozatlan, mert jobban érgekli a sztori magazin, mint az, h a kutyájáról többet meg tudjon :P

a télapó társa voltam, a jézuska :P

2009. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!