Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok Golden retriever szuka...

Tudtok Golden retriever szuka neveket?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lehet hogy lesz egy goldim szuka, de nem tudom hogy hogyan nevezzem el. Tudtok pár jó nevet neki( én a Daisyn és a Rose-on gondolkoztam, de ti hátha tudtok jobbat)

2012. dec. 3. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Na ne már... >.<

Nevezd el valahogy. Ha nem tudsz dönteni, legyen az, ami először eszedbe jut, amikor legelőször ránézel.

2012. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyémet reszelőnek hívják, mert amikor anyuék hazahozták épp sajtit reszkíroztam egy taliga spagettire.
2012. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Reszinek becézem:D
2012. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Goldie, Szőrmók, Plüsi
2012. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az enyémnek Linda volt a neve :)
2012. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az enyémet Dorkának hívják.
2012. dec. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most miért kellett lepontozni? Én is így választottam neveket a háziállataimnak, hogy ami először eszembe jutott név, azt adtam, és úgy maradt...

Hát köszi szépen... :/

2012. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most lehet hogy te úgy nevezed el az állataidat de én nem fogom pl számítógépnek, v. ágynak elnevezni, nekem ez a válasz nem volt hasznos. Bocsi, de ízlések és pofonok :)
2012. dec. 7. 12:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Liza,Luca.:3
2013. aug. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!