Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivavát fogok venni tavasszal...

Csivavát fogok venni tavasszal! Elmondanátok róla néhány fontos dolgot, személyes tapasztalatokat? Milyen egy nap vele, hányszor kell egy nap sétáltatni, mit szeret csinálni, miket eszik, szóval mindenre kíváncsi lennék!

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan mint a többi kutya, és azt is szereti csinálni. Játszani a többi kutyával, a gazdival lenni. Legalább, gondolom szobakutya lesz, legalább 5x ki kell vinni egy nap mivel kistestű. A tenyésztő el fogja mondani neked, hogy mivel etette, valószínűleg azt is meg fogja mondani, hogy milyen vérmérsékletű.
2012. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Idézem egy másik kérdéshez másfél órája írt válaszod:


"anna2001 válasza:

az utolsó írónak mondanám:van a fajtatisztának rövidítése,a fajtiszta!a kérdezőnek pedig:Én 45000-ért vettem egy gyönyörű,fajtiszta, egészséges,tündéri csivikét Ajánlom a kutyust!!! Én imádom boldogságot és szeretetet hozott az életünkbe!!!"


Khhhmmm. Akkor most hogy is van ez? :D:D:D

2012. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hazudni is tudni kell, különben borítékolva van a lebukás! ;)
2012. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó két válaszoló azért kérdeztem úgy mintaha nem lett volna már csivanám ,mert nem rég halt meg az enyém és úgy éreztem hogy talán én csináltam valamit rosszul ezért kérdeztem így, de mellesleg ehhez önöknek semmi közük!A másik válaszolónak köszönöm szépen , egyébként a tavasszal érkező csivavámat máshogy akarom nevelni ezért kérdeztem.ne örüljön a két jó indulatú mert nem buktattak le!!lebuktatni is jól kell mert másképp csak , mint most leégetik saját magukat!!!
2012. dec. 4. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!