Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elég kutyatársaságnak, egy...

Elég kutyatársaságnak, egy kutyusbarát a kiskutyámnak?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos nagytestű kutyusom, de nem tudom számára a kutyatársaságot biztosítani, nincsenek kutyás ismerőseim sajna. Eddig jártunk suliba de megszűnt, pedig nagyon jó volt, majd tavasszal újra nyit. Addig is egy barát kutyus van akivel tud játszani hetente 1- 2 szer, meg sétánál találkozik az ugató kutyákkal, elég ennyi? Nem nagyon tudom, hogy szerezhetnénk kutyás barátokat, itt nálunk még kutyát sem sétáltatnak az emberek.
2012. dec. 4. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Másik kutya iskola?

Azokkal nem tudsz beszélni akikkel a régibe jártál hogy fussatok össze néha?

2012. dec. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs másik suli, még elvinnénk kicsit messzebbi kutyasuliba is másik városba, de ott sincs, így 55 km re lenne, az már túl messze van. Hát sajna nem olyan társaság, meg nem tudom az elérhetőségeket sem.
2012. dec. 4. 10:44
 3/3 Szilvi & Argos ***** válasza:
hétvégente próbáljatok meg bemenni a környező város zöldterületeire...ott vannak kutyások általában
2012. dec. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!