Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szuka megváltozik első...

A szuka megváltozik első tüzelése után?

Figyelt kérdés
Most tüzel először és megnőttek az emlői és a pérája is eléggé nagy. Szóval ha befejezi a tüzelést akkor látszani fog rajta hogy tüzelt már? Hozzáértő, pl. állatorvos meg tudja majd mondani?

2012. dec. 4. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, vidd el állatorvoshoz.
2012. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tüzelésnél ez normális. Vissza fog neki húzódni. De ha álvemhes lesz mindenképpen vidd orvoshoz. (Az álvemhesség kb 1 hónappal a tüzelés után szokott jelentkezni)
2012. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem változik meg.
2012. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van amelyik szuka testileg változik, érettebb lesz, valamelyest beerősödik.
2012. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Első! Miért vigyem állatorvoshoz? Nem beteg! Mi ez a hülyeség itt, bárki bármit kérdez, egy válaszoló biztos azt javasolja hogy vigye állatorvoshoz. Majd tavasszal viszem az oltások miatt. A féregtelenítést én szoktam csinálni negyed évente, a fülét is én pucolom, és a körmét is én vágom, nem vagyok milliomos hogy minden hülyeséggel állatorvoshoz vigyem!
2012. dec. 4. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!