Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lenne pár kérdésem . Van egy...

Lenne pár kérdésem . Van egy németjuhászom 2-3 hónapos körülbelül eléggé tapasztalatlan vagyok segitenétek?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni tőletek hogyha a lábamat harapdálja és a papucsomat eszi és egy picit rácsapok nem hagyja abba hogy szoktassam rá hogy ne csinálja ? Tudom hogy még kölyök de már egyre jobban fáj a harapása. Van amikor tovább csinálja akkor erősebben rácsapok de akkor megugat mit tudok csinálni ?
2012. dec. 4. 16:02
 1/3 anonim válasza:
szia:) szerintem az lenne a legjobb megoldás ha lefoglalnád valami mással hogy ne legyen "ideje" megrágni mindent:) nálam ez bevált. ha pedig a lábadat harapdálja arra meg nem az a megoldás hogy rá ütsz-->az csak a másodlagos harmadlagos megoldás legyen mert a kutyának nagyobb "fenyegetés"az hogy erényesebben rászólsz és mindezt persze határozottan és az is nagyon fontos hogy utána nem szabad simogatni meg kedveskedni vele mert akkor nem tud különbséget tenni hogy most ezt szabad e vagy sem. nekem is van 2 németjuhászom és már 2 évesek és náluk bevált.
2012. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zsuzsabazsa ***** válasza:

A papucsokat és a cipőket számára elérhetetlen helyre tegyed.

A te szagod érződik rajta ezért rágcsálja előszeretettel.

Azt ne engedd neki. hogy a lábadat harapdálja.

Ő még nem tudja, hogy nem szabad. Ha csinálja told el.


Inkább adj neki valami húsos koncot, hogy azon fárassza le magát. De ezt a rágási hajlamot majd kinövi egy idő után.

2012. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kössz a normális válaszokat tényleg :) sokat segitettetek tudjátok elég rutintalan vagyok :)
2012. dec. 4. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!