Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap váltottunk a kutyámnál...

Tegnap váltottunk a kutyámnál Pro Plan Sensitive Lazacosról Acana Bárányosra. Reggel volt széklete rendben volt, kedve is jó, játszik, de nagyon korog a hasa? Szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 5. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a "tegnap váltottunk" kicsit gyors. Több nap alatt, az új tápot fokozatosan a régihez keverve érdemes váltani, hogy ne erőltesd meg annyira az emésztését.
2012. dec. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, első pár napban keverve kellene adni a két tápot...
2012. dec. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Belekevertem a tápba, erre gondosan kiválogatta az újat. Remélem nem lesz valami komoly baja...:( A hasa amúgy nem puffadt, megnyomogattam nem fáj neki, csak annyira hangos és olyan hülye hangokat ad hogy szörnyű. Már bánom hogy megvettem neki ezt a tápot :(
2012. dec. 5. 10:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne bánd, az új tápokkal néha van ilyen. Bár az Acanát tényleg sok kutya nem bírja, de azért ennyi alapján még ne írd le. Majd ha két hét múlva is gáz van vele, akkor bánhatod :)
2012. dec. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm most már kért enni hogy éhes meg is szűnt a korgás :) az Acanától pedig figyelni fogom a pociját hogy reagál :)
2012. dec. 5. 11:23
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy az én kutyáim pont azt a pro plant eszik, amiről váltani szeretnél... Nekünk semmi bajunk vele.
2012. dec. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 compactegon ***** válasza:
49%
mi mindkettővel etettünk, nekünk a PP jobban bevált, bár leheletnyit drágább.
2012. dec. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pro Plan drágább? Az érdekes, ACANA sokkal jobb minőség és ezért drágább is. Én Pro Plánnal etetek, ugyan ezzel a sensitive-vel, de épphogy csak elnyámmogja, nem eszi jó kedvel. Tervezek váltani Acana pacifikára. Mert a hal a kedvence :)
2013. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyám a pro plant szívesen eszi, egyszer próbáltuk az acanát, hát muszájból megette, de ahogy elfogyott a zsák, nem vettem többet olyat.
2013. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!