Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel támogathatnám a menhelyi...

Mivel támogathatnám a menhelyi kutyákat, ha már hideg van és persze jönnek az ünnepek?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy a menhelyi kutyák is megérdemelnek ilyenkor valamennyi szeretet!


Amiket a héten vettem:

10x 1kg Morzsi konzerv

3x 15kg Morzsi táp (tudom, hogy nem a legjobb de legalább ennivaló.)

10x 1kg rizs (megfőzik a kutyáknak a menhelyen nem?)


Amit itthonról adok:

7db régi takaró (vegyesen vannak véknyabbak és vastagabbak)

4db tollpárna


Amit nem tudok, hogy érdemes e odaadni:

Ismerősömtől tudnék kérni szénát

Nekem van itthon hullám palám és egyenes is valamint faros lemezből egy pár négyzetméter (arra gondoltam, hogy házat tudnak belőle csinálni vagy javítani vagy ilyesmi)

illetve van 150x120 as hungarocel lapjaim is. Ezeket vigyem el? Fel tudják használni?


Valamint a gyerekeknek a kinőtt régi ruháit is el akarnám vinni van vagy 4 zsákkal. Szerintem az is jó a nagy hidegben ha a kutyák alá rakják őket, hogy ne fázzanak annyira.


Még mit lehetne a menhelynek adni?


2012. dec. 6. 14:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Plusz még a régi edényeket amiket már nem használunk azt is adjuk oda? Azt mondja a feleségem, hogy szerinte azt is szívesen elfogadják.
2012. dec. 6. 14:53
 2/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

A kaja, edények, takarók, kinőtt ruhák MINDIG jól jönnek a menhelynek.

A többi lemez, pala, hungarocell most télen különösen kellhet, még ha csak kis mennyiségben is. Egy menhelyen, ahol többszáz kutyát gondoznak, mindig elkél bármilyen tárgyi és/vagy pénzbeni adomány, esetleg önkéntes munka.

Le a kalappal előtted!

2012. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindnek hasznát vehetik, nagyon jó, hogy hasznos dolgokat tudtok adni nekik. Ezenkívül kérdezzétek meg őket mire van leginkább szükségük, az is lehet, hogy nektek van otthon elfekvőben és nem is gondoltok rá, hogy nekik mekkora segítséget jelenthet.
2012. dec. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem sincs sok pénzem de azért erre félre tettem. Inkább elmegyek és megveszem én mint, hogy pénzt adjak mert végülis az kitudja, hogy hova kerül. Bevittem amiket írtam látszódott rajtuk, hogy örültek nekik. hazahoztam 2 kiskutyát is :)
2012. dec. 6. 17:44
 5/9 anonim ***** válasza:
No hallod, te aztán jó ember vagy, le a kalappal előtted. Példát vehetnének rólad az emberek. A menhelyi állatok nevében is köszönöm a jó szándékodat(-:
2012. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

ha mindenki csak úgy gondolkozna, hogy "nekem csak 2500ft egy zsák kaja" és mindenki vinne be egy zsákkal a hozzá legközelebbi menhelyre nem lenne annyira nagy a gond. vagyis az lenne de már ennyivel segítettek. ha lenne vinnék többet is de sajnos csak ennyit tudtam énis :/

2012. dec. 6. 19:56
 7/9 Szilvi & Argos ***** válasza:

Tényleg sokkal több ilyen ember kéne, mint Te!!!

Mindkét kutyust meg is tartjátok?

Nem lesz egyszerű két kölyök nevelése egyszerre :D

2012. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mind jó, de tollpárnát szerintem felesleges. Sokat jártam menhelyre önkénteskedni, a kutyák unalmukban tutira szétszednék a tollpárnákat. Tönkre menne pillanatok alatt, plusz szerintem veszélyes is a szállongó toll. Főleg ha véletéenül kölykök alá kerül, ők tutira szétszedik, de szerintem az idősebbek is.
2012. dec. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Isten áldjon meg Téged!
2012. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!