Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal Canin-nal etet valaki?...

Royal Canin-nal etet valaki? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Pozitív és negatív egyaránt érdekel.

2012. dec. 6. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én etettem vele, még a baby táppal, bazi magas volt a fehérjetartalma és nagyon kellett figyelnem rá, amint elfogyott az első csomag, azonnal váltottunk.

Egyébként nem volt gond a táppal, semmilyen problémát nem okozott a kutyámnak.

De ha a beltartalmat megnézem, tele van kukoricával, ár/érték arányban baromira túlárazott, én nem etetnék vele. Akkoriban nem igazán tudtam, hogy mit kell nézni egy jó tápnál. Tenyésztő ezzel etette a kiskutyákat, így mi is ezt vettünk, utána kezdtem el jobban tanulmányozni a tápokat...

2012. dec. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És most mit adsz neki? Én royallal etetek, a medium junior verzióval, eddig nem látok gondot, ráadásul az első táp amit szívesen eszik a kutyám, a brit caret, és a pro plant próbáltuk eddig... egyik sem vált be. Ha nem royal, akkor szerintetek mi jöhet még szóba?
2012. dec. 6. 15:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, én már nem tápozok. BARF étrend szerint etetek (hús, húsos csont, zöldség/gyümölcs stb. - javarészt minden nyersen).

De egyébként, ha vmi miatt újra tápozásra kényszerülnék, akkor nekem pl. az Acana kacsás-körtés tápja beltartalmat, összetevőket illetően nagyon szimpatikus (nem tudom lehet-e már kapni), ill. esetleg még a TOTW tápoknak az alacsonyabb fehérjetartalmú változatai.

Ezeket venném fontolóra (zoofast.hu-n elég jó árban vannak)!

2012. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs a royal táppal, de mi hills-el etetünk (csivijeim vannak)
2012. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha a kutya fő tápláléka a gabona kell, hogy legyen, akkor valóban nincs vele semmi gond.

Ezt döntse el mindenki maga.

2012. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég gagyi sokkal olcsóbban mérföldekkel jobbat is lehet kapni. Tele van gabonával
2012. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az én kutyulim hányt tőle.Nekünk nem nagyon vált be...
2012. dec. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be! Tele van gabonával, iszonyat drága és csak csirkésük van. Ebben az árban 100000000000x jobb tápok vannak. A Royal- szerintem- csak egy jól kitalált reklám.


A tápos ahova járok, mondta, h ő ugyan tart mert viszik, de el van dugva hátra és ő senkinek nem ajánlja direktbe mert nagyon nem jó az ár-érték aránya.

2012. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem kutyának való eledel, ez mondjuk a legtöbb tápról elmondható

a kutya egy ragadozó, húsevő állat!

2012. dec. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!