Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnék segíteni?

Hogyan tudnék segíteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék segíteni menhelyeken, kóbor kutyákon, gazdi nélküli állatokon, ha lehet, akkor hivatalosan(tehát egy menhelynél, vagy ilyennél, nem csak úgy, hogy én magam találok ki valamit). De mivel csak 14 éves vagyok, és a menhelyeken csak 16 éves kortól lehet jelentkezni, így nem tudom mit csináljak. Van valami tippetek? Ha nincs hivatalos, akkor szerintetek mit találjak ki? Hogy segíthetnék rajtuk? Már annyit tettem, hogy pokrócokat, száraz ételt, és különféle paladarabokat. Mit tehetek mást? Bármit megteszek! Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!

2012. dec. 6. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van menhely, ahova 14 a korhatár. Amúgy felnőtt kísérővel mehetsz korhatár alatt is, szóval ha kerítesz valakit, aki néha kimegy veled, akkor tudsz segédkezni.
2012. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 YouMe válasza:
Én az Állatbarát Alapítványnál vagyok önkéntes :) Nyíregyházán.Önkéntesnek bárki mehet nincs annyira korhatár :)
2013. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!