Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisilget be a szobatiszt...

Miért pisilget be a szobatiszta kutyusom?

Figyelt kérdés
Vigyáztunk a barátaink kutyájára, és akkor kezdte. hogy néha ide-oda pislantott. Amint elment a kutya kitakarítottam a házat, takarítógéppel a szônyegeket. Ez már két hete volt és tegnap este bejelölt vagy csak bepisilt a szobába és ma reggel a lépcsôre. Miért csinálja ezt ha szobatiszta és hogyan lehetne leszoktatni róla? Én tegnap odahívtam a pisihez és amikor megszagolta, akkor adtam neki egy kis fejkoppintást. Láttam rajta, hogy tudja miért kapja, de ezek szerint nem használt.
2012. dec. 7. 06:59
 1/5 Krozella ***** válasza:
Ha ott volt a másik kutya, és mondjuk neked fiú kutyád van, akkor szerintem a területét jelölte be, hogy tudja a másik kutya, hogy az az ő háza.
2012. dec. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsővel eggyetértek, bár lakáson belül nem teljesen normális dolog jelölni.


Meg azért itt van egy alaptévihit az a kutya aki bepisilget néha az nem szobatiszta :)

2012. dec. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Igen, ez valóban jelölés lesz :)

Azzal hogy kitakarítottál eltüntetted a kutya nyomát, így mindig elölről fogja kezdeni a jelölést.

Ilyen téren még sosem voltak problémáim, gondolom egy jártasabb személy tud tanácsot adni ez ügyben, én abban vagyok biztos hogy egy utólagos fejkoppintással nem mész sokra :)

2012. dec. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet, amit a többiek írtak, de lehet véletlen egybeesés is és teszem azt felfázott/hólyaghurutot kapott a kutyád.

Én tavaly jártam így, azt hittem az akkor 7 hónapos kutyámra, hogy újból gondok vannak a szobatisztasággal, közben pedig azért pisilt be, mert beteg volt.

2012. dec. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok!Huha hát nálunk 2 napja megy hogy ahol rá jön oda pisil.Pedig vagy a pelusára pisil vagy ki megy az udvarra.Nem tudom miért csinálja lehet van valami baja?
2012. dec. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!