Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen betegség jelei lehetnek...

Milyen betegség jelei lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Mopsz kuytusom 2 napja időnként behúzott farokkal, görnyedt háttal járkál, és remeg is. Általában ezt az után csinálja, miután kiengedem az udvarra, hogy elvégezze a dolgát. Megpróbál elhelyezkedni, leülni, lefeküdni, de sehogy nem jó neki, a lábai is reszketnek.

Tudja valaki, hogy ez milyen betegségnek a jelei lehetnek?


2012. dec. 7. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:

mérgezés is lehet


vidd orvoshoz

2012. dec. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fáj neki valamije. Mondjuk a veséje, vagy valami belső szerve és azért görnyed, hogy kímélje. Mint amikor mi összegömbölyödve fekszünk le ha hastájéki fájdalmaink vannak. Nem gondoltál rá, hogy elvidd az állatorvoshoz? Ma délután még megteheted, utána csak ügyelet van a hétvégén, ahol csak az ügyeleti díj dupla annyi, mintha ma kapna egy teljes kezelést.
2012. dec. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, de ha csak az udvaron csinálja lehet h csak fázik. Az enyém pont ezt csinálja ha nincsen rajta ruha!
2012. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De igen , el akarom vinni, csak tegnap estére teljesen jól lett, és most is csak azután kezdte el, miután kiengedtem, így nem értettem, hogy mi lehet a baj.
2012. dec. 7. 12:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy semmi komoly, de én nem várnám meg, hogy rosszabbul legyen. Inkább feleslegesen vigyem dokihoz.
2012. dec. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most voltam kinn vele, és pisilt rendesen. Szerintem lehet hogy az izületeivel van valami gond, vagy meghúzta a lábát. Ez nem lehetséges?
2012. dec. 7. 12:33
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet gerincprobléma amire nem jó a hideg, de pl lehet gátsérve is ami a kakilását tesz nehézzé és fájdalmassá.
2012. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nehezen kakil. Ilyenkor én egy kevés zöldséget adok nekik azzal könnyebben kakil majd! figyeld kakilás közben mennyire erőlködik, ha nagyon nehezen kakil lehet tápot kell váltani.
2012. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lakle ***** válasza:
Az én kutyám teljesen ugyanezt csinálja, ha fázik. Úgy tudod letesztelni, hogy betegség-e vagy csak fázás, hogy valamelyik játékával elkezdesz játszani vagy futkározni vele. Ha azonnal elfelejti a reszketést meg az egész "hideg van" hisztit akkor nincs semmi baj. Viszont, ha nem reagál akkor bizony fáj neki valamije és beteg.
2012. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!