Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jövőre chipeltetem a kutyát...

Jövőre chipeltetem a kutyát mennyire büntetnek meg?

Figyelt kérdés
Sajnos most nincs rá pénzem, itt a karácsony meg minden, de januárba eltudnám vinni, mennyire lesz ez büntetve ha később chipeltetem be?
2012. dec. 7. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Én szinte biztos vagyok benne, h nem kezdenek dec.31. 00.00-tól büntetni, mint atom.


Meg amúgy ez is egy jó móka. Nekem most van kiskutyám, ezért alapból megkapta, de a chip dömping miatt, összeszarta magát az állatorvosomnál a rendszer, és felgyűlt a papírmunka, így kb egy hónapja chipeltettem, de még mindig nincs regizve...


Nem azt mondom, én nem hibáztatom őket és nem is haragszom senkire, de ha ebben megengedett 3-4 hét késés, akkor nehogy már pont a beültetést illetően ne legyen türelmi idő....

2012. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért hívd fel az állatorvosodat, jelezd neki a problémát, tuti nem lesz belőle baj.
2012. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogsz ki ellenőrzést akkor semennyire. Ha januárban viszed chipeltetni akkor a doki sem jelenthet, mert visszamenőlegesen nem büntetnek érte, és felszólításra nincs szükség, mert chipért vitted.
2012. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fannybaba8 ***** válasza:
100%
Szia. Ezt teljesen meglehet érteni hisz 3500 ft az 3500 ft így is úgyis...Gondolom nemfognak Január elseján kopogni hogy megnézzék van e a kutyusodban chipp.De minél hamarabb rakass bele. Mert első felszólításra semmit nem csinálnak, másodiknak 35000-40000 ft és 3. alkalommal ha még mindig nincs akkor viszik menhelyre/gyepire...( Onnan tudom mert nekünk is menhelyünk van és ezzel tisztában vagyok)
2012. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítségeteket! jövőhónapban elintézem az tuti!
2012. dec. 7. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azért megérdeklőném a dokimnál a dolgot.

Csak mert nem ellenőrzésre megy a dolog, de a doki ha nem az aranyos fajtából van akkor simán jelentheti jan 1 utántól hogy nincs chip a kutyában. És úgy a chipelés nem 3500 hanem 33500 lesz ami már tényleg húzós :)

2012. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!