Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öregség miatt nem játszik...

Öregség miatt nem játszik annyit a kutyám a másikkal?

Figyelt kérdés

Van egy 10 éves (februárban 11 lesz) kutyusom,kistestű..

Azt vettem észre,hogy az utóbbi 2-3 hónapban nem játszik annyit a másik kutyánkkal,mindig kergették egymást meg minden,de mostanában semmi,pedig a másik mindig kezdeményezi a játékot,de az enyém nem akar játszani..


a hóban pl nagyon imádott játszani,alig várta mindig,hogy szabadon engedhessem és futhasson egy nagyot..de most csak hempereg a hóban jó kedvűen,de nem szaladgál :(

nem hiszem,hogy fájna vmije,mert az meglátszana a járásán,mert pár éve is volt a lábával vmi és picit sántikált egyből kiszúrtam,de most semmi pedig minden séta alkalmával azt nézem ,hogy megy és nem látom,hogy sántítana vagy ilyesmi....szóval lehet,hogy az öregség miatt nem akar játszani???


amúgy a kedve jó,étvágya van,széklete normális,szóval tuti nem beteg..


2012. dec. 8. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy 10 éves kutyusom, ő közepes méretű. Pihenés közben nem szereti, ha zavarják, de ha játékra kerül a sor még simán megkergeti a fiatalokat. Márpedig a kistestűek hosszabb ideig is élnek általában. Én úgy gondolom mégiscsak fáj valamije. Lehet gerinc meszesedés, ami hidegben még jobban fáj, vagy ízületi gyulladás. Lehet, hogy nem is az az éles fájdalom, csak sajog neki valami.
2012. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!