Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljak ha a kutyam...

Mit csinaljak ha a kutyam egesz este ugat?

Figyelt kérdés
Az esti etetes utan bemehlgyek a haxba es a kutyam attol fogva este fel11 -ig ugat. Felek h a szomszedoknak egyszercsak eleguk lesz belole es megutalnak minket :( vagy meg rosszabb... valami baja esik . Mit lejet tenni?

2012. dec. 8. 23:14
 1/9 ~Dominika~ válasza:
Hát én kutyám is csinálta. Milyen fajta?
2012. dec. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kockáztatok, bent alszanak. Olykor a folyosón, olykor meg a kiskazánházban, de csak ha ott nem gyújtunk be, nem akarom hogy füstmérgezést kapjanak. A lényeg, csak akkor áll be a szájuk, ha be vannak csukva. Amint rájuk csukom az ajtót, bevágják a szunyát. Ez nem csak a szomszédok miatt jó, hanem mi is nyugodtabban alszunk.
2012. dec. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, és este 8 után már nem engedem őket zajongani, tehát általában akkor már nincsenek kint.
2012. dec. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
keverek
2012. dec. 8. 23:57
 5/9 A kérdező kommentje:
az meg a baj h a szuleim hallani sem akarnak rola h a kutya bent legyen a hazba... raadasul 2 :(
2012. dec. 8. 23:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Vidd őket napi rendszerességgel sétálni, mozgatni, tanítsd őket, bicajozz velük (na ne most a hóban:)), esetleg kezdjetek el klikkerezni, vidd őket kutyák közé stb., tehát foglalkozz velük. Ha így cselekszel, este valószínűleg örülnek, hogy végre pihi, és nem ugatni fognak. Nekem így is néha ugat a kutyusom, akkor letiltom, abbahagyja, és kész. Ehhez a tekintélyen kell dolgozni, hogy elég legyen egy tiltószó, és abbahagyja.
2012. dec. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a vàlaszokat.

Hogy engedjem a kutyáim más kutyák közelèbe ha nem tudom h hogyan viselkednek más kityàkkal. 2 nagytestű.

2012. dec. 9. 09:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Elvinném a helyedben kutyasuliba legalább az egyiket, aztán a másikat, ahol szocializálódhatnak.
2012. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 9. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!