Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szülés után mikor lehet...

Su0124 kérdése:

Szülés után mikor lehet először sétáltatni az anya kutyát?

Figyelt kérdés

2012. dec. 9. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Bizonyára tenyésztő vagy, csak nekik megengedett az állat szaporítása. Akkor azt is tudod, mikor lehet sétáltatni.

De még mindig ivartalaníttathatod, ha esetleg nem tudtad, hogy ez már szinte kötelező.

2012. dec. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a semmit,te bizonyára nagyon okos vagy,hogy azonnal fikázol a háttérkörülmények tudása nélkül!!!!
2012. dec. 9. 10:04
 3/9 A kérdező kommentje:
P.K. szeretekfőzni
2012. dec. 9. 10:05
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell ismerni a körülményeket. Ha tenyésztő lennél tudnád a választ. Ha esetleg befogadott a kutya, akkor meg ivartalanítani kellett volna még vemhesen, így ez mindenképpen szaporítás. Egyébként meg akkor vidd sétálni az anyát, ha ki akarod nyírni a kölyköket. Összeszed valamit az utcán, hazaviszi, a piciknek meg esélyük sem lesz.....
2012. dec. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első hetekben az anya el nem mozdulna a kölykök mellől, tehát ha akarnád se tudnád elvinni, mert nem menne. Utána majd az anya is egyre több időre hagyja ott a piciket, amíg mozog egy kicsit, járkál stb. Ahogy látod az anyának a reakcióját, akkor úgy vidd el. amúgy ha bent vannak a lakásban a melegen a kutyák, kibírnak egy 10 percet anya nélkül.
2012. dec. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom a kicsiket "kinyírni",egy kérdést tettem fel egy olyan oldalon,ahol lehet kérdezni!Nem vagyok szaporító sem tenyésztő!Sőt a sok tenyésztő kenyerét sem akarom elvenni!Szerettem volna megtudni,hogy mikor lehet elvinni sétálni úgy,hogy ne legyen belőle baj!Nem értem miért nem lehet rosszindulat nélkül válaszolni!Aki választ adott a kérdésemre,annak nagyon köszönöm! :)
2012. dec. 9. 11:49
 7/9 kira kenzo ***** válasza:
Nem könnyű a kölykeitől elszakítani. Mindenképpen meg kell várni, hogy egyre több időre hagyja ott a kicsiket.Amikor ezt kezded látni, és jelzi is hogy szeretne már sétálni akkor viheted. Ha szobakutya akkor kiviheted nyugottan amíg elvégzi a dolgát, csak nagyon ügyelj rá mit szagol meg, mibe lép bele és legalább a lábát mosd meg feltétlenül mielőtt a kicsikhez megy. Azért szerintem várd meg amíg meglessz a kicsik második oltása a betegségek miatt is.
2012. dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Igen, nem vagy tenyésztő. Vagyis szaporító vagy. Lehet nem egyetérteni, de ez ettől még tény marad. Ennyi.
2012. dec. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kira Kenzo köszönöm szépen! :) :) :)
2012. dec. 9. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!