Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy ne fázzon?

Mit tegyek hogy ne fázzon?

Figyelt kérdés
Ugyebár tél van és hideg. A kutyánk kint van egész nap, mert a házba tilos behozni. Nagyon rossz látni ahogy fázik és már nem egy fiatal kutya. Mostanság kevesebbet eszik és most meg is van fázva. Nem vagyunk egy gazdag család. A kutyaruhához nincs hozzászoktatva. Mit tegyek hogy jó meleg legyen a házikójában? rakok fel neki függönyt. És még mit tehetek?
2012. dec. 9. 12:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyrészt nagyon sajnálom :/

És szerintem itt anyagi megterhelés nélkül nem ússzátok meg :( Szigetelést kéne rakni a házikóba..Kálciumban és vitaminokban teljes étel adjatok neki.Ez így már konkértan egy drága dolog..

Vagy ami ingyen van bekell vinni a lakásba sajnos itt már nincs mese..Az életébe is kerülhet :(

Hát..Remélem segítettem a kutyusnak meg jobbulást :(

2012. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszönöm:/ arról szó sem lehet hogy a házba bekerüljön sajnos. a szüleim pedig biztos nem költenek új kutyaházra vagy szigetelésre. hát akkor kibélelem neki anyagokkal. hátha úgy melegebb lesz és kutyaszalámi és egyéb jó kutyakajákat adunk neki és majd figyelek rá hogy egye meg . remélem túléli a telet:/
2012. dec. 9. 12:40
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Remélem, nem fagy meg az a szerencsétlen állat.

Ha mégis, állatkínzást követtetek el, amiért akár 2 év börtönt is kiszabhatnak!!

2012. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem állatkínzás! Több ezer kutya van kint télen a házikójába és én csak tanácsot kérek hogy tegyem melegebbé a házát,hogy ne fázzon.
2012. dec. 9. 12:49
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A legolcsóbb és legjobb megoldás, ha beengeditek. Idős kutya, több törődést igényel, mint fiatalkorában, ahogy az emberek is. A meleg ház édeskevés neki, hiszen amint kijön ugyanúgy fázni fog, és nem tölthet napi 24 órát a házában, mert ott meg halálra unja magát.
2012. dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A házban semmiképpen sem kerülhet be. Mivel nem szobatiszta, és ha bekerülne óriási károkat okozna valamint apukám allergiás a szőrre.
2012. dec. 9. 12:54
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hungarocellel béleld ki a házát, az nem drága, olyan szegények meg nem lehettek, mert van internet. De igenis börtönbüntetés jár, ha megfagy a kutya, ezt jobb, ha tudod.
2012. dec. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hungarocel jó ötlet. Tudom annyira nem vagyunk szegények csak mostanság sok minden összejött. De mind1 a kutya a lényeg és nemfog megfagyni. Azért is tetem fel ezt a kérdést hogy minnél jobb tippeket kapjak.
2012. dec. 9. 13:01
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"....arról szó sem lehet hogy a házba bekerüljön sajnos. a szüleim pedig biztos nem költenek új kutyaházra vagy szigetelésre. "


Cseréljetek helyet 2-3 napra.

2012. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tanácsokat szeretnék kérni hogy ne fázzon a kutya! De az biztos hogy a házba nem kerülhet. Valaki értelmes ne csak leszóljon hanem segítsen hogy mit tegyek! kivan bélelve alulról a ház és függöny is van hogy ne essen be a hó illetve ne fújjon be a szél. Még mit tegyek érte?
2012. dec. 9. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!