Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kőbányai Pelyhes Kennel...

Kőbányai Pelyhes Kennel vélemények?

Figyelt kérdés
Ilyenek érdekelnének,hogy mennyibe kerül egy kutyus,egészségük stb...és,hogy milyen gyakran vannak almok?előre is köszönöm.
2012. dec. 9. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Keresd meg őket és tőlük kérdezd ezeket a dolgokat.

A honlapjuk 'kuka', szinte semmi információ nincs a kutyáikról.

2012. dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom milyen volt két évvel ezelőtt a weblapjuk, de most szerintem az egyik legszínvonalasabb. Minden információt megtalálsz, ha kiskutyát akarsz venni, vagy éppen csak a fajtáról szeretnél megtudni valamit. A kutyáik gyönyörűek és nagyon jó idegzetűek. Én tavaly vettem tőlük egy kiskutyát. Lenyűgözött ahogy fogadtak és amennyi információt, tanácsot kaptam a kiskutyához. Egészségügyi garanciát adnak a kiskutyára, adhatnak is nyugodtan, mert soha nem volt beteg eddig Daffi. Mindenki megcsodálja, hogy milyen szép és kedves kutyus. Én pedig nagyon büszke vagyok rá és boldog vagyok, hogy a Kőbányai Pelyhes Kennelt választottam.
2014. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!