Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámba maradt néhány varrat...

Kutyámba maradt néhány varrat műtét után! Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja műtötték gyomorcsavarodással!A doki nem tudta az összes varratot kiszedni mert már akkor is bele volt nőve a bőrébe,így csak lecsípte a végét mondván majd"kilökődik"Azóta is van két levedző gumó a helyén!
2012. dec. 9. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Dokihoz vissza és a doktor úr fejezze be a munkáját rendesen .
2012. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy semmi baja nem lesz tőle!Elvittem egy másikhoz ő is azt mondja!
2012. dec. 9. 16:07
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem viszont piszokul zavar!
2012. dec. 9. 16:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát.. egyszer kiműtötték a bölcsesség fogamat aminek a sebét összevarták és nem mertem vissza menni varratszedésre:D másik 2 fogamat is kikellet húzni úgy begyulladt a varrat miatt mert nem szedettem ki... :D én visszavinném a dokihoz
2012. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sippara ***** válasza:
Szépen be tud gyulladni a bent maradt varrat. Igenis menj vissza és addig el se gyere, amíg a "doktor úr" . ahogy az első is írta - be nem fejezi a munkáját. Nehogy már ő döntse el önkényesen, hogy nem lesz baja a kutyának, pláne, ha váladékozik is a helye. Gondolom, a pénzt maradéktalanul be tudta gyűjteni a műtétért és az utókezelésért - utóbbinak viszont része a NORMÁLIS varratszedés.
2012. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt mondják csak altatásban tudnának valamit kezdeni vele!Azt pedig kár volna ilyen "apróságért"!Ja egy bernáthegyiről van szó!
2012. dec. 9. 16:26
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos annyira sem tudjuk hanyatt fektetni hogy megnézhesse!
2012. dec. 9. 16:28
 8/8 anonim ***** válasza:

akkor mond az állatorvosnak h adjon nyugtatót a kutyának!

az én labradorom eszméletlenűl fél az állatorvostól pedig én vagyok a falkavezér és a tükör alap és közép vizsgát valamit a vadász vizsgát is leraktuk. de ha állatorvos közelébe van megőrűl és olyan szinten menekül, hogy az nemigaz. szakember sem tudta kinevelni belőle ezt. ha megyünk oltásra vagy akármire akkor kérek reaszeket (nem tudom h h kell elírni:D) ami nyugtató beadom a kutyának a kajájával és úgy megyünk az orvoshoz

2012. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!