Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok ingyen spicc...

Hol találok ingyen spicc kutyákat?

Figyelt kérdés

kérlek mutassatok vagy ingyen tötrpe / közepes német spicc kutyákat!

köszönöm mindenkinek!!!



#német sptz
2012. dec. 9. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Ingyen már semmit nem lehet kapni...kutyát sem. Esetleg gazditól elhozható felnőtt kutyusokat lehet találni, néha kölyköt. Ha ingyen szeretnél fajtatiszta kutyát annak biztos nem lesz köze az adott fajtához, az utolsó szaporitó aki törzskönyv és minden nélkül ad el kutyákat az sem adja ingyen őket.

Szerintem még gyüjtsd egy kicsit a pénzedet mivel nem lehet fillérekért kutyát venni, sem eltartani. Sok kiadással jár főleg ha az árán is spórolni akarunk mert a vételár többszörösét is ott hagyhatjuk az állatorvosnál egy túltenyésztett kutyussal.

2012. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Én szeretnék ingyen egy luxus lakást egy terepjáróval és egy ferrarival. Ja és lehetőleg a kert egy egész nagy erdőség legyen. ;)
2012. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Van egy hely, ahol ingyen új BMW-ket osztogatnak, közvetlen mellette van az Ingyen Német Spicc Osztó Kft. is. A címet sajna nem tudom fejből...
2012. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Az ingyen bömös engem érdekelne, eladnám jó pénzért :D


Esetleg ingyen Mustangot osztogató céget nem ismersz? :D

2012. dec. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

A törpe spicc csak a világ egyik legdrágább fajtája de keresni mindig lehet, biztos van olyan idióta aki elad neked valami spicc látszó keveréket ha nem is ingyen de jó ocsón... 20-30 ezerért már simán kapsz olyan kutyát ami nyomokban spiccet tartalmaz, fajtatisztán 100 ezer környékén kaphatsz kis vagy közepet, törpét 200-300 ezer környékén.

Ingyen meg a menhelyeken vagy fajtamentőknél(bár már az se ingyen van)találhatsz, azokban pont annyi spicc van mint a 20-30 ezres egyedekben és még a szaporítókat se támogatod vele plusz esélyesebb, hogy egészséges kutyát kapsz mint valami háztól árult kis "Fifikém kölykei"

2012. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a kutyámra kb 2 hónap alatt 70 ezret költöttem a vételáron FELÜL. Mondjuk ha felnőtt a kutyus ebből le lehet vonni az oltásokat, akkor 40 ezer marad. Akárhogy nézzük, nincsen ingyen.
2012. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttet tudsz örökbe fogadni.


[link]

2013. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
5%

Imádnivaló spicc keverék kutyus eladó!:)

Imádnivaló spicc keverék kutyus eladó!:)


Háziállat » Kutya

XX. kerület



Ingyenes

2013. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6%
Imádnivaló spicc keverék kutyus eladó!:)
2013. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
2013. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!