Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labi tudna szánkót húzni?

Labi tudna szánkót húzni?

Figyelt kérdés
Pontosabban nem szánkót,hanem vannak ezek a műanyag bobok.Na szóval olyat tudna húzni? A kutya 30 kg,szuka labrador,és most 9 hónapos.itt most arra lennék kíváncsi,hogy ha pici gyerek ráül,akkor tudná-e húzni?Nem erőltetné meg nagyon?Mert nem akarok kárt okozni a kutyában,ezért gondoltam inkább megkérdezem.Amúgy nagyon pörgős kutya,fáradhatatlan,imádja a havat,és nagyon tud húzni.Szóval kinek mi a véleménye,esetleg tapasztalata? :)

2012. dec. 9. 19:30
 1/7 intrepid ***** válasza:
A kutyának nem lenne baja, én a gyereket féltem, ha a kutya megindul, nehogy megsérüljön. Ha látod, hogy nem erőlködik nagyon, akkor nem lehet baja.
2012. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
még fiatal nem szabad megerőltetnie magát nem tenne jót az ízületeinek de ha idősebb lesz simán lehetne vele húzatni én is szoktam a vizslámmal.
2012. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
még túl fiatal ehhez, 1 éves kora előtt én nem hagynám, hogy ilyeneket csináljon, nem tenne jót a fejlődő szervezetének . Inkább jövő télre halasszátok ezt a kalandot.
2012. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szilvi & Argos ***** válasza:
Üres könnyű faszánkót, vagy műanyag bobot köthetsz utána, de ne üljön rá senki!! Még túl fiatal hozzá
2012. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jövőre már lehet ilyet játszani vele, de idén még nem. Normál szánkóval jó minőségű csúszós havon akár 40kg-ot is elhúz.
2012. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a válaszokat,akkor egyenlőre hanyagoljuk ezt a dolgot. :)
2012. dec. 9. 22:02
 7/7 anonim válasza:
En is probalkoztam a Labradorommal de nem huzott,csak leult a szanko melle es sirt!:)
2012. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!