Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ACanaról Brit-re váltani nagy...

ACanaról Brit-re váltani nagy hiba lenne?

Figyelt kérdés
Eddig szentül esküdtem az Acanara, be is vállt, de mostanában méginkább felvitték nálunk az árát, mostmár kezd túl sok lenni. A Brit kevesebb mint feleannyi, és olvastam róla, hogy nem is rossz táp. Szerintetek?
2012. dec. 9. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor inkább Brit Care, olcsóbb az Acanánál, de jobb minőség a Britnél.

zoofast.hu-n nézd meg esetleg az acanát, ha nem onnan rendelted eddig, mert ha jól tudom ott a legolcsóbb!

2012. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erdélyben élek, nem tudok online rendelni haza, itt meg abromi drága már az Acana!
2012. dec. 9. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
zoofast.ro van, de valamit ki ír az oldal és én nem értem sajnos.
2012. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is Acanával próbálkoztam és nem vált be egyik kutyámnak sem! Utána váltottam át Britre, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Persze ha a te kutyádnak bevált, akkor nehezebb lesz, de nem hinném, hogy gondod adódna belőle.
2012. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Brit Care Activity-re váltottam 3 hónapja az Acanáról, szerencsére eddig nem volt semmi különbség, csak annyi, hogy picit többet kell adnom belőle.

Ha megteheted, akkor én ezt a tápot ajánlanám a Brit helyett, mert az összetevői nagyon hasonlítanak az Acanáéra, ezért nem is olyan nagy váltás a szervezetnek.

Mondjuk attól tartok, hogy előbb-utóbb ennek is felviszik az árát... de addig tuti kitartok mellette.

2012. dec. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!