Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám fogzik, inni iszik,...

A kutyám fogzik, inni iszik, de nagyon le van gyengülve. Miben tudok neki segíteni?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban múlt 4 hónapos az ordas német juhász kutyám. Tegnap óta nem eszik rendesen,csak vizet iszik,de azt is néhány óra múlva kihányja. Nagyon be van esve a hasa is,gondolom mert nincs étvágya..nem is akar semmit sem rágcsálni..kedvtelen...

Állatorvoshoz nem tudom elvinni,megkapta a fontosabb oltásokat már..de most nem vagyunk abban a helyzetben,h vigyük őt.(Ne szóljatok meg ezért,nem tehetek róla.)

Köszönöm előre is a válaszokat.



2012. dec. 9. 19:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
nem baj,ha 1-2 napig nem eszik a kutyu.a víz az fontos viszont.
2012. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
ennek nincs köze a fogzáshoz, azt általában észre se veszik a kutyák max viszket az ínyük ezért rágcsálnak. Ha nem eszik és a vizet kihányja akkor le fog gyengülni és elpusztul. Bocsi de csak az orvost tudom javasolni méghozzá nagyon sürgősen, egy ilyen fiatal kutya hamar kiszárad
2012. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs köze az oltáshoz, úgyhogy próbáljátok megoldani, hogy elviszitek dokihoz. Sokan adnak ilyenkor részletfizetést v kérjetek kölcsön..
2012. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%
Próbálj meg a kutyádnak egy csendes helyet kialakítani, hogy ne zavarhassa semmi, menj oda hozzá és törődj vele egy kicsit, utána had pihenjen.Lehet hogy egy kis rosszullét de semmi baj. Velem is volt már ilyen, de nekem még rosszabb volt mert nekem 1 hétig nem evett semmit.Nem kell egyből az ördögöt a falra festeni :)Nyugii, ha egy hét után még mindig ilyen akkor csak el kéne vinned az állatorvoshoz.
2012. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

csak tudjátok falun élünk...messze van az állatorvos,és már azért is fizetni kell neki minimum 3000Ft-ot,hogy lejött..:S

ha nem kérné a pénz a kijövetelért,már rég kihivtam volna :(

Mi van ha holnap sem eszik?

2012. dec. 9. 19:57
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjátok bevinni hozzá? Ez nem biztos, hogy olyan dolog, amit otthon ránézésre meg tud állapítani.
2012. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem fogzás miatt van. Beteg a kutyád. Kölyök kutyánál pedig az ilyesmi igen komoly következményekkel jár. Kiszárad, de hamar.A beesett has pedig kölyöknél már egy étkezés kihagyásakor is látszik. Ne is haragudj, de ilyen helyzetben miért kellett egy kölyökkutya? Nagyon sokszor megbetegedhetnek a kölykök. Ti meg nem tudtok orvoshoz menni vele.
2012. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Olyan tehetetlennek érzem magam,hogy nem tudom segíteni :( Nem tudom elvinni,de ezt a kutyit nagyon szeretem,nem akarom megölni a tehetetlenségemmel..de mást nem tudok...max majd kérdezősködök még ismerősöknél,hogy van-e valami házi készítmény,amit adhatok neki ilyenkor a vizébe,mert azt szerencsére issza..
2012. dec. 9. 20:06
 9/21 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3310952-akkor..


Én mentettem meg ezt a kutyát...erre a fenti linkre ha kattintasz,láthatod,h pár napos kora óta én nevelem. Ne támadjatok,hogy ha nem tudom állatorvoshoz vinni,akkor minek kellett nekem kölyök kutya.

Eleinte azt hittem,hogy kaukázusi juhászkutya,de egy felhasználónak küldtem róla képet,és ő mondta,hogy ordas németjuhász..

Sajnálom,hogy nem tudok rajta segíteni...nem tudom ti mit csinálnátok egy ilyen helyzetben,amiben most én vagyok...:'(

2012. dec. 9. 20:13
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a faluban egy jó barát, ismerős, aki bevinne autóval az orvoshoz? Ha megy valaki hétfőn autóval a városba, biztos, hogy megy valaki, kérd meg, hogy vigyen be titeket. Orvosnál tudsz részletfizetést kérni, nem hiszem, hogy az orvos hagyja elpusztulni a kutyádat.
2012. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!