Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a Pedigree-re...

Szerintetek a Pedigree-re rátud szokni egy kutya? Milyen anyag lehet benne, amit ennyire szeretnek?

Figyelt kérdés
Soha nem evett a kutyám pedigreet, meg hasonlókat ( bocsánat, mikor elhoztuk 3 honaposan az előző gazditól akkor azt evett 3 napig). Mindig minőségi tápot evett, és mivel francia bulldogról van szó, így nem válogatott hogy melyik izlik neki melyik nem. De mostanában már nem eszik meg minden, pl a kolbászt kiköpi (nem csípős), a virslit se szereti, stb... Párom szülei vettek pedigreet neki (néha ott szokott aludni) és azt ettem kb 3 alkalommal. És tegnap elött óta nem hajlandó megenni az otthon minőségi tápot. Igaz most másmilyen márkájut vettem neki mint amit eddig evett , de 2 hétig keverve kapta a régi és új tápot. Mivel nem válogatta ki az új tápokat, így nem hiszem hogy azzal lenne baja. Lehet hogy finnyás lett a kutyám? Vagy ennyire finom lenne az a szar pedigree?? Mindegy, addig nem kap semmi mást amig nem eszi meg ezt a tápot, csak kíváncsi vagyok mások tapasztalataira, véleményére

2012. dec. 10. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen a pedigree finom. Kb olyan meki kaja feeling lehet a kutyáknak. NE add fel, kapja a szokásos tápot, szerintem 24 óra "koplalás" után megeszi. Kutya nem hal éhen kaja mellett :D
2012. dec. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát semmi kép nem hagyom, hogy válogatós legyen, főleg hogy pedigreet egyen, de hát nem gondoltam volna hogy 3 alkalom után így rákap. Csak gondoltuk, hogy úgyis csak néha alszik ott a szülőknél, hogyha akkor nem márkás tápot kap nem fog bele halni... Köszi a választ :) Nagyon kiváncsi lennék amúgy az összetételére a pedigreenek, a neten persze nem találtam semmit a tápról.
2012. dec. 10. 09:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg tele van aromákkal, de a tápértéke 0. Add neki a minőségit, ha éhes lesz megeszi. A Pedigree-t tüntesd el a közeléből!
2012. dec. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindössze három alkalommal evett pedigreet, gondolom ettől még nem lesz baja a kutyának. Mindig minőségi tápokat eszik, eddig pro plan halasat adtam neki, azt szerette, most váltottunk happy dogra, tudom az nem a legeslegjobb de azért még prémium táp. Aztán meg a real naturt akarom kipróbálni. Tegnap este már nagyon éhes lehetett mert megette, de vagy 3szor oda jött a konyhába hozzám, hogy hátha leesik valami finomabb falat... Na persze... csak miután megette az összes tápot, utána kapott egy kis sajtot. Köszi a válaszokat
2012. dec. 11. 08:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Baja semmiképpen nem lesz tőle. Csak kicsit finnyázik most a drága :)
2012. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sanuár ***** válasza:

kValószinü megunta hogy mindig u.azt a kaját kapja. Keverj bele másfélét, fele-fele arányban, és biztos megeszi. Kicsit koplal az nem baj. Az én kutyusom 14 éve, mindig kapott Pedigrét, és semmi baja. Nem értem miért huzzátok le. Igaz volt időszak amikor én csirkezuzát kevertem bele összedarabolva, vagy egy kis főtt csirkemájat.

Ezzel megbolondithatod. No még egy kis főtt rizs is mehet bele, vagy kenyér bele összeapritva.

üdv.Mariann

2012. dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia, nekünk is voltak hasnoló időszakaink. a lényeg, h ne váltogass tápot mert hisz mint tudod, a bulldog érzékeny a gyomrára. ez a legfontosabb.

Mi is a halas tápot adjuk amúgy, tudom drága de a doki még drágább ha tropára megy az egészsége.


Nálunka finnyás időszakban a keverés jött be: Konzervet a szárazzal. Most is sokszor adjuk így nekik. Legjobb a real nature konzevr, jó az ára és nagy a hústartalma, tápláló. azóta a kuyták szőre csillog villog, mintha naponta fürdetnénk ;)

2013. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szia, azóta már nem finnyás, megtanulta h ha nem eszi meg amit kap akkor bizony éhen marad. Most már beálltunk a pro plan lazacosra, azt szereti, vagyis megeszi, esténként meg kap rizst csirke májjal, vagy most pl kacsa szivet vettem, és tök olcsón. Na azt bepuszillja egy pillanat alatt. Hál isten a mi bulldogunk nem allergiás semmire sem, vagyis eddig még nem jött ki neki semmi, persze csirkés tápot nem adunk neki, meg csirkéből is csak a csirke májat kapja, meg nagy ritkán ha épp csirke mellet csinálok magunknak akkor neki is megsütök egy nagyon keveset natur.
2013. ápr. 11. 15:32
 9/9 A kérdező kommentje:
a real naturrol hallottam h nagyon jó, kiskorába olyan konzervet kapott de egyszer hasmenése lett tőle, pont a real naturtól, és azóta én nem adok neki konzervet, vagy ha kap akkor csak kevest és száraz táppal összekeverve. Néztem a száraz tápját is, csak olyan drága basszus. Mi netről szoktunk tápot rendelni és sajnos ugye a real naturt meg csak a frech napfba lehet megvenni :(
2013. ápr. 11. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!