Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kényes kutya? Hogy szoktassam...

Kényes kutya? Hogy szoktassam vissza tápra és a rendes étkezésre?

Figyelt kérdés

A lassan 6 hónapos kutyám, egy ideig, a neki készített főtt kaját eette (rizs,belsőség, csirkemell, zöldségek megfőzve)

Ha nem ilyet kap egyszerűen nem eszik, vagy csak csipeget.

Pedig royal tápja van...nem tescos moslék.

Mit csináljak, hogy újra rendesen egyen?



2012. dec. 10. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elé teszed a kaját, ha nem eszik, 10 perc múlva elveszed. Következő etetésnél megint odaadod neki, ha akkor sem eszi meg így járt. Szerintem kb a 3-4. alkalommal megeszi. Csak keményen!
2012. dec. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de már elég sovány... :S
2012. dec. 10. 09:28
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne sajnáld meg! Pont azért nem eszi meg, mert egy idő után megtörsz, és eléri amit akar. Éhes kutya nem halt még éhen úgy, hogy volt mellette kaja! És ne adj neki nasit, jutifalatot sem :)
2012. dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

kis pofátlan, gondoltam rá, hogy talán beteg, de múlt7en voltunk általános vizsgálaton (havonta átviszem, hogy nézzen rá a doki) azt mondta , h semmi baja.

De akkor ha aszaltszilva lesz belőle akkor sem kap mást. Tök gáz, hogy az ember megveszi neki arany áron a tápot, erre csak finnyázik.

2012. dec. 10. 09:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Rendelj neki taste of the wild-ot azt minden kutya megeszi
2012. dec. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A miénk is hasonló volt. Orijon, na azt rendesen falta:-) de se a happy dog legdrágább változatát, se a royal canint nem ette.
2012. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja nekem is mondta egyik ismerősöm, h vett a cicáinka taste of the wildot, és hörögve falták... legközelebb én is azt veszek a kutyámnak :D
2012. dec. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

na de attól tartok h a kényes gyomra a csirkemellre pályázik. Főznék is neki de úgy nincs meg az a tápérték ami kéne neki. TOTW-ot még nem próbáltam de 3 zsák prémium kaja áll itt

Pro plan, brit care, és Royal... ha megint beszívom egy táppal megőrülök xD nem kéne neki bármit megenni? elvégre ez egy beagle!! :D

2012. dec. 10. 13:05
 9/12 anonim ***** válasza:
De meg kéne neki! Szigoríts be! :) Megeszi, ne aggódj!
2012. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én kutyám a taste of the wild-et se eszi :D Hogy is van ez akkor? :D
2012. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!