Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogyott a kutyánk 2-3 kilót...

Fogyott a kutyánk 2-3 kilót mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Sziasztok a barátnőm szerint nőtt a kutyánk, de én meg úgy látom illetve (kézzel) érzem, hogy inkább fogyott, mérés alapján is kiderült hogy leadott kb. 3 kg-t. Kissé szegényesen élünk mit tudtok javasolni, mivel etessük ami táplálja is?
2012. dec. 10. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó táp nem fér bele, akkor keressetek valami megfizethető nyesedék húst, az kiegészítve zöldséggel és rizzsel olcsóbb, és valaki szerinte egészségesebb is.
2012. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szotyista válasza:
Meg az is nagyon fontos hogy meg vannak e az oltásai!Nehogy férges legyen esetleg szegényke.
2012. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Ne aggódj nem vagy egyedül,nem mindenkinek jut drága kajára.Jó ha magának jut kaja nem még külön a kutyának.

Ha kinti kutya nem kell megijedned, ilyenkor télen leadnak pár kilót.Úgy tudod kiküszöbölni emeled az adagját egy kicsit,mert sok energiát fordít a testhő tartására.

A kaja legolcsóbb formája a kutyaeledel bolt,vmilyen ott kapható hús, középkategóriájú táp,ezeket add vegyesen.

Olcsó még a tescos kutya szalámi.

Ha végképp nincs pénz marad a maradék,ami van.

2012. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha nincs pénze, ne tartson kutyát...ennyire egyszerű. Persze, az is jó a kutyának, ha tescós kutyaszalámin elvegetál...az eszem megáll tőletek, komolyan mondom.
2012. dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, és télen pont hogy híznak, nem lefogynak...Legalább ne akarj úgy okoskodni, hogy azt se tudod miről beszélsz.
2012. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

növeld meg a kaja adagját!! nem baj ha egy kicsit hízik majd..

rizs,répa azok jók, csirke farhát, zsírosabb kaját kell ilyenkor nekik adni..

2012. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Kedves 4-es válaszoló.Kívánom neked ne kerülj olyan helyzetbe ,hogy kutyaszalámit adj a kutyádnak.De hidd el nem a nyomorba veszi mindenki a kutyát.Elég egy munkahely elvesztése a családban te tudatlan és máris kenyeret eszik a kutya!
2012. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sippara ***** válasza:

Kedves hetes válaszoló! Én már elvesztettem a munkámat, a páromnak is lejár a szerződése december végével, valószínűleg nem hosszabbítják meg. A kutya Brit premiumot eszik. Van még kérdésed?


Kedves Kérdező! Érdemesebb nagyobb kiszerelésben tápot venni, a fent említett kajából például 30 kilót rendeltünk kb 12 ezer forintért, így 400 forintra jön ki egy kiló, nekünk közepes testű kutyánk van, sacc per kb negyed kilót eszik egy nap, így napi 100 forintból van meg a kajája. Egészséges, a szőre gyönyörű és szépen nő (még csak egy éves).

2012. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, hogy leszoktam a dohányzásról CSAK AZÉRT, hogy a kutyámat ne kutyaszalámival és más sz@rral etessem! Nem a kutyámtól veszem el, ha nincs pénz, hanem saját magamtól, hisz nem a kutya tehet róla. Ennyit erről. 4-es válaszoló voltam.
2012. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Oszlanak a vélemények!

1. A kutyánk 2 hónapos kora óta van nálunk és a törvényileg előírt valamennyi oltását megkapta.

2. Az, hogy amióta az UNIO-ba beléptünk és azóta nincs stabil hosszútávú munkám az nem az én hibám!

3. A kutyát a barátnőm miatt tartjuk, mert rengeteg negatív lelki sérelem érte valamint Poszttraumás stresszben szenved.

2012. dec. 18. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!