Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy minden kölyök...

Igaz, hogy minden kölyök yorkie fekete és késöbb lesz szürkés, ezüstös a szőrük?

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, mert az ezüstös szőrű kutyáknál így szokott lenni. Nyilván ez a fajta sem kivétel.
2012. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kezdetben mindegyik fekete és van bennük barna
2012. dec. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fekete-cser. Pont egyszer láttam egy kosár yorkit első viziten az állatorvosnál, jól meg is kérdeztem, hogy rotweilerek lesznek-e :) Kb. egy hetesek voltak, rá nem jöttem volna, hogy yorkik :D
2012. dec. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen :) De van amelyik olyan is marad :)
2012. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van olyan amelyik sötét szőrű marad, cser jegyekkel, és van amelyik felnőttkorára ezüst szinű lesz:)
2012. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igen kicsinek feketék de ha jól megnézed egy 3 hónapos kutyánál az oldalán meg a szőr tövénél kezd látszik az acélkék szín.

A fekete szín náluk hiba.

Az ezüst uszkárok is feketén születnek :D

2012. dec. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen ez igy van az én kutyusom is teljesen ezüst színű nincs benn semmi barna szoval nagyon kifehéredett pedig aztmondtàk hogy ő volt a legsötétebb a tesói közül ezért adtàk neki a csoki nevet :) szoval még a legsötétebb szìnü yorkie is teljesen ki ezűstösödhet!!! de nem mindegyik fog kiezüstösödni a legtöbb olyan sötét marad
2013. máj. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!