Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öreg kistestűm a lépcsőn?

Öreg kistestűm a lépcsőn?

Figyelt kérdés
Eddig olyan panelban laktam, ahol a földdel egy szintben volt a "földszint" (de jó mondat:D), meg a lift előtere, ugye. Azaz nem volt 1 darab lépcső sem, amin fel kellett menjen a kutyám. Most a helyzet úgy hozta, hogy költöztünk, és van körülbelül 8 lépcsőfok, nem nagyok, de a kis testéhez képest azok. Felmenni "nekifutásból" ugrál fel, szinte fut, de ezt úgy képzeljétek el, hogy a lépcső fokai kb. olyan magasak, mint a lábai. Kárt teszek benne, ha hagyom magától felugrálni rajtuk? Vagy inkább fogjam meg, és vigyem föl?

2012. dec. 12. 11:36
 1/3 Csivibaba ***** válasza:
Nekem csivavám van, és bár nem öreg, de én nem hagytam lépcsőzni. Részben azért, mert térdkalácsficama van, részben pedig azért, mert ahogy ugrált fel, minden lépcsőfokba beütötte a hátsó térdeit.
2012. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kistestűeket nem szabad nagyon hagyni lépcsőzni, mi mindig ölbe visszük fel tacskót.
2012. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Olyan kutyáknak nem ajánlott amelyeknek hosszabb a gerince, mint pl. a tacskó. De ha öreg a kutyus akkor annak sem tesz jót.
2012. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!