Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 40 kg-os szuka kutyának...

Egy 40 kg-os szuka kutyának kb. mennyibe kerülne az ivartalanítása?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 kilós kannak mondták, h 10 ezer alatt. úh. gondolom arányosan drágább. Meg szukáké amúgyis drágább. Én azért egy 35-40-re tippelném, de ez csak nagyon tipp.
2012. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MrHard ***** válasza:
Az én 35 kg-os szuka Staffimat 26.000-ért ivartalanították Székesfehérváron. Ez egy pár éve volt, de nem hiszem, hogy sokat változott az ár.
2012. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
20kg-os kutyámat 20000ft-ért mütötték
2012. dec. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nemrég volt ivartalanítási akció, itt vannak az árak:

[link]


Persze orvostól függ, hogy mennyi, de szerintem max. 25 ezer.

2012. dec. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

Általában nehéz megmondani, mert az állatorvosok maguk határozzák meg az árakat és jelentős a szórás. Vannak helyek, ahol például akciós árakat is alkalmaznak.

Azzal nem megy semmire, ha megtudja, hogy az ország egy-egy rendelőjében mennyiért végezték/végzik a műtétet, mert nyilván nem viszi el több száz kilométerre.

Ajánlom, hogy használjon az interneten állatorvos keresőket (azért írom többes számban, mert nincs olyan, ahol mindenki lenne. A nyilvántartásokba vétel önkéntes, emiatt például az állatorvosi kamara honlapján is az olvasható, hogy "Kamaránkat és megyei szervezeteinket is gyakorta keresik meg állattartók olyan kérésekkel, amikor egyes állatorvosok címét, elérhetőségét kérik tőlünk. Ezekben az esetekben sajnos nem tudunk segíteni, ugyanis köztestületünknek szigorúan be kell tartania az adatvédelmi előírásokat, szabályokat. Ilyenkor azt ajánljuk az érdeklődőknek, hogy keressék azokat a nyilvános címlistákat, amelyekbe az állatorvosok önkéntesen kerülnek bele.".)

Telefonon érdeklődhet a talált címeken.

2012. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 40-42 kilós szuka kutyám van, és nálunk 28.000 ft. Budapest, IV. kerület.
2012. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 14. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!