Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kullancs elleni nyakörv...

Melyik kullancs elleni nyakörv a legjobb?

Figyelt kérdés

Csak mert van azért különbség árban bőven mégis mindegyik hónapokig véd, h is van ez???


[link]


Pl ezek közül van tapasztalata valakinek?



2012. dec. 12. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam a nyakörv felesleges pénzkidobásnak bizonyult. Én a cseppekre esküszöm, Frontline-t használunk és ez az ami nálam bevált.
2012. dec. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem most advantix csepp van a kutyán, de enyhén szólva durvának tartom, h 2000Huf EGY CSEPP, ami egy hónapig véd csak. Nem vagyok spull, ha a kutyáról van szó, de azért már mindent nem.
2012. dec. 12. 12:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Scalibor bevált hosszúszőrű kutyán (többféle spot-on nem). A Kiltix állítólag büdös. Most van egy új, a Foresto nyakörv, sokak szerint az is nagyon jó.
2012. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A foresto és a scalibor között nincs igazából a különbség. Nekem a scalibor jött be bár a 3kutyámból az eggyik alergiás rá. Neki valamilyen gyógynövényes bizgentyűt vetünk. A cseppet nagyon drágának találom. Bár ennek köze lehet a kutyák súlyához is ^^
2012. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Kiltix bolha- és kullancsírtó nyakőrv. Mi ezt használjuk a kutyánknak és nincs vele gondunk.
2012. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kiltixszel alapvetően nincs gond, nemrég járt le a hét hónap, a kettő kutyám közül a huskymban egyszer találtam ezalatt kullancsot. Árához képest egész jó.
2012. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Killtix,de ez elsősorban bolha ellen van.A kullancsot egyszerűen ki kell belőle szedni.Megvárod míg kb. borsó nagyságú lesz,megfogod két ujjal ,tekerd és egyidejűleg húzd.Semmi utókezelést nem igényel.
2012. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kiltix.-De 4-havonta cserélve és fürdetésnél le kell venni.

7-éve használjuk a kutyáknál,sajnos DRÁGA.-(Nekünk legalább is./xl/).

2012. dec. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!