Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti kistestű rövid szőrű...

Merlotte kérdése:

Kinti kistestű rövid szőrű kutyának kabát?

Figyelt kérdés
nagyon megsajnáltam Z utcáról befogadott kutyusunkat, aki kint van a kertben.van neki faháza is jól kibélelve, de ráadtam most egy kutya kabátot. Belül bélése van kívülről meg olyan anyag ami nem ázik be. jól tettem? vagy ezzel még rosszabbat teszek?
2012. dec. 12. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit nyirkos, párás lesz és megfagy, akkor megfagy vele a kutya is. Egy kistestű, rövidszőrű kutyát leginkabb be kéne engedni. Szép dolog megmenteni egy állatot, csak fel kellene előtte mérni, hogy meg tudom-e adni neki amire szüksége van.
2012. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

A ruha nem a kerti tartózkodás idejére kell a kutyának! Legalábbis nem állandóra! Arra jó, hogy a bent tartott kutyák a kerti wc-zés, vagy a séta idejére, a panelban lakók szintén a séta idejére ne fázzanak.

Kint vizes lesz, ráfagy!!! Szedd le róla.

Az év eddigi leghidegebb éjjele jön az előrejelzések szerint. Rövid szőrű kistestű kutya egész télen!!! lakásba való sétákkal, kerti játékokkal.

Attól, hogy többezer ilyen kutya tengeti kint , akár láncon az életét télen-nyáron, attól az még nem jó tartás mód! És nem is élet ez a kutyáknak...

2012. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állandóan ne add rá a ruhát, hát abban fog megdögleni csúnyán mondva ha benedvesedik. A ruha csak akkor jó, bár szerintem hülyeség, ha kiviszed sétálni. Engedd be,legalább egy melléképületbe a kutyát
2012. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. dec. 13. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!