Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van nagyon pici yorki-a?

Krumplipogacsa kérdése:

Kinek van nagyon pici yorki-a?

Figyelt kérdés
szeretném a segítségét kérni, mert én is szeretnék, és hátha tud.

2012. dec. 13. 10:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

[link]

innen akik tetszenek hívogasd fel, hogy van e náluk kisméretű kutyus eladó.

2012. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ha egy kislány kutya 7 hetesen 35dkg akkor az várhatóan mekkora lesz?
2012. dec. 13. 11:50
 3/21 anonim ***** válasza:

Az nagyon kicsi nem létezik, hogy akkora az egy 2-3 hetes kiskutyának a súlya amit írtál! Ha valóban akkora azt nem szabad megvenni!!!

Nem feltétlenül a súly a mérvadó valamikor később behozzák egymást... Látszik a kiskutyákon akik kisebbek a többieknél ( előbb áll a fülük stb.. sok mindenből látszik...

Ha valahol születik 4-5 kiskutya ott másak a súlyok mint ahol csak 1-2 kiskutya van. menj el és nézd meg személyesen!

2012. dec. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A felnőtt súly nem függ attól, hogy születéskor vagy néhány hetesen mekkora. A felnőtt méretet a genetika határozza meg. Persze a táplálék minőségével és mennyiségével némileg befolyásolható a növekedés üteme, de ha egészségesen van tartva, akkor úgyis akkora lesz, amekkorának a génjeiben elő van írva.
2012. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
a szülei elvileg anyuka 2 kg apuka pedig 90 dkg.
2012. dec. 13. 12:43
 6/21 sippara ***** válasza:
92%
Istenem... ha gyereket akarsz, direkt értelmi sérült, testileg fogyatékos árvákat fogsz örökbe fogadni, vagy csak egy kiskutya életének megnyomorításához szeretnél hozzájárulni (és rajta keresztül még több száz élet tönkretételéhez, hiszen amíg a hozzád hasonló retardáltnak kell a kölyök egy kilót sem elérő felmenőkkel, addig gyártani is fogják). Nem tudom, hányszor írtuk már le, de EZEK A "KUTYÁK" NEM EGÉSZSÉGESEK, EZERFÉLE ÖRÖKLETES BETEGSÉGGEL RENDELKEZNEK, NEM KAPNAK RENDESEN LEVEGŐT, A LOGIKÁTLANUL APRÓ SZERVEIK BELE VANNAK PASSZÍROZVA A LOGIKÁTLANUL APRÓ TESTÜKBE ÉS ÉLETÜK MINDEN PILLANATA KÍNZÁS!!!!
2012. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szerintem én nem minősítettelek semmilyen rossz jelzővel, és nem voltam tiszteletlen.nem kéne fel venni ezt az alpárí stílust. én kérdeztem valamit és arra szeretnék választ kapni.a környezetünkben van mini yorkshire és egészségesebb mint az én 6 kg-os yorkim.
2012. dec. 13. 13:27
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért nem olyan egészséges a 6 kilós yorki, mert az meg már túlzottan kövér. Az én környezetemben is van nem egy mini yorki és hát el kell mondjam, hogy van amelyik elég beteges, allergiás, nem kap normálisan levegőt, partellás stb..., havonta járnak állatorvoshoz. A normál/standard yorki is elég pici kutya, miért kell még annál is kisebb. Csomó pénzért adják el szerencsétlen kisállatokat, naiv embereknek, utána meg kezdődnek a bajok. Azokat az embereket, akik ilyent csinálnak egy kutyával egymással kéne őket agyon verni. Pénzéhes emberek.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, bármelyik internetes hirdető oldalon találsz, tele vannak szaporítókkal, lehet válogatni van miből, mert amíg kereslet van, kínálat is lesz.

2012. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A 6kg-os yorkim vékony nincs rajta felesleg ekkorára nőtt. és ugyanúgy vannak allergiás kiütései.pedig törzskönyves szülőtől vettem.
2012. dec. 13. 13:53
 10/21 sippara ***** válasza:
52%

Itt a yorkshire standardja: [link]


De kiemelném a lényeges részt:

Méret/súly: Nem haladhatja meg a 3,1 kilogrammot.


A te kutyád tehát KÉTSZER AKKORA mint a megengedett felső határ. Talán rohadtul dagadt, ezért nem makk egészséges (vagy a másik lehetőség, hogy alapjáraton arányosan ekkora szaporított yorkie keverék, ami megint csak magyarázza az egészségügyi állapotát).


Azt már meg sem említem, hogy mielőtt veszel egy ilyen szerencsétlen, agyon nyomorított genetikai selejtet, talán a másik kutyáddal kéne foglalkoznod (például megfelelő mozgatással és diétával lefogyasztani).

2012. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!