Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Care allergiás kutyának...

Brit Care allergiás kutyának melyiket? És neten honnan rendelitek, hol a legolcsóbb?

Figyelt kérdés

Kérlek adjatok tanácsot melyik Brit Care-t vegyem felnőtt, 4 éves nagytestű kutyámnak. Valamire allergiás, de allergia tesztet nem csináltattunk, nagyon drága. Hosszas kísérletezés után én úgy gondolom, hogy a csirkére, zabra és társaira, továbbá a bárányra allergizál.

Evett Acanát, most Trovettel etetek, de a 10 kg-os 13.000 forintos táp nem elég egy hónapra és váltani szeretnék olcsóbbra, de gagyit mégsem szeretnék adni. Ha találnék valami megfelelőt, akkor váltok, ha nem akkor inkább magamtól vonok meg valamit.

Neten nézelődtem, de amit találtam az csak junior kutyáknak ajánlott, ez a BRIT Care Salmon & Potato.

Segítenétek tápot keresni, amelyben nincsen kukorica, bárány, csirke, zab?


2012. dec. 13. 17:22
 1/5 A kérdező kommentje:
A Trovetet a Zoofast.hu-ról rendeltem, szerintem itt minden olcsóbb mint más webáruházakban.
2012. dec. 13. 17:31
 2/5 A kérdező kommentje:
Jókat hallottam a Barf módszerről, de ebben abszolút nem vagyok jártas. Esetleg ha van köztetek Barf-os, leírhatná, hogy ő mivel etet. Köszönöm!
2012. dec. 13. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Elég sok dolgot kizártál. Mivel nem csináltattál allergia vizsgálatot, én azt mondom, hogy ne zárkózz el ezektől egyszerre.

Érzékeny kutyáknak a bárányos-rizses tápokat szokták ajánlani. A Brit Lamb&Rice tápjában pl. nincs búza és egyéb allergizáló anyagok. Én azt mondom érdemes kipróbálni. Ha 1-2 hónapon belül nem múlnak el a tünetek, akkor kell elkezdeni máson agyalni.

A Barfot nézegettem én is, de egyelőre lusta vagyok hozzá és félek a nyers etetéstől (tudom-tudom, hülye vagyok). Netboard fórumon van téma róla, ott elég sok dolog le van róla írva. Érdemes lenne átolvasgatnod.

2012. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és zoofast-ról veszem a tápot.
2012. dec. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bárányos-rizses kizárt. 2 évig ette az Acana bárányos rizsesét és ez alatt jött elő az allergia.
2012. dec. 14. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!