Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olthatunk e be mi itthon...

Olthatunk e be mi itthon kiskutyat? (Megveszem a szert es en beooltom) Ha lehet, akkor, hogy csinaljam ..

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
beoltani betudod persze, csak az oltóanyagot hivatalosan nem tudod megvásárolni.
2012. dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
dehogynem en kaptam .... de hova oltsam be???
2012. dec. 13. 19:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Hol kaptál?:O
2012. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
úristen... mik vannak:D:D:D hát már komolyan nevetek.. :D figyi adok egy szikét a neved elé rakom, h dr. és nyiss egy rendelőt :D:D:D
2012. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hat ne haragudj szerintem ez nem olysn szornyu mint te gondolod....
2012. dec. 13. 20:13
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Az oltási könyvébe nem fog bekerülni, nem lesz lepecsételve, később nem marad nyoma.
2012. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Én nem mernék beadni olyan oltást, amit "kaptam". nem tudod eredeti-e, a szavatossági ideje jó-e még, jól volt-e tárolva stb. igy meg, hogy az sem világos hogy kell oltani, szerintem ne kisérletezz!!!!
2012. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem se kísérletezz, ha nem jól csinálod feldagad az oltás helye. Legálisan sehol se szerezhettél és ha valami baki lenne az oltással mehetnél börtönbe az illegális forgalmazóddal! Ha nem megfelelő körülmények közt volt táolva az oltóanyag akkor életveszélybeadni. Ha beis adod akkor se lesz pecsét az oltás mellett és ha egyszer elviszed állatorvoshoz aki elkéri az oltási könyvet rögtön rájön és ha esetleg egy olyan oltóanyag volt amiben veszettség elleni is volt akkor mehetsz bíróságra magyarázkodni...Szerintem nem éri meg
2012. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Jogszabályok szerint nem adhatsz be oltást a kutyádnak, valóban lehet jogi következménye. De én nem csak a jogi, hanem az egészségügyi következménytől is félnék, ki tudja, hogy egy ismeretlen származású, ismeretlen körülmények között tárolt anyag mit okoz a kutyának. Egyébként ha egyetlen oltásra sincs pénzed, akkor mi a fenének tartasz kutyát???
2012. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Vakcinát csak a doki adhat be, mert azt rendesen dokumentálnia kell. Vitamint, antibiotikumot, inzulint meg ilyesmit bárki be tud adni. Amikor hosszútávon antibiotikumozni kellett a lyme kóros kutyámat, akkor a doki megmutatta hogyan kell és onnantól én szúrtam. Szóval marhára megy nekem is az oltás, de mégis orvoshoz viszem, ha alkalmanként oltani kell.
2012. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!