Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon Havanese tulajdonosok/v...

Bichon Havanese tulajdonosok/vagy tenyésztők! Mi a különbség a lány havanese és a fiú havanese között? Kezdő kutyásnak melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ki melyik kennelből vette a kiskutyáját és melyiket ajánlanátok?

Köszi:)


2009. aug. 22. 12:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
A kutyának kell kiválasztania téged és nem fordítva. :)
2009. aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

Az összes kutyára érvényes ÁLTALÁBAN: A szukák méretben kisebbek, simulékonyabbak, nem törnek annyira uralomra. A kanok kicsit keményebbek.

Kezdőknek a szukákatr szokták ajánlani. Szerintem egy ekkora kutyánál simán elboldogulhatsz egy kannal is. A szuka előnye, hogy nem szökik el tüzeléskor, simulékonyabb. Viszont évente kétszer tüzel, és olyankor becsúszhat kiskutya. A kan szökhet tüzeléskor, kipisilheti a növényeket, verekedhet. De nem tüzel. Ha nem akarsz kiskutyákat, akkor ivartalanítsd ki, és nem lesz probléma.

2009. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Nekem fiú havanesem van, már 7 éves, tündéri, mint általában a fiú kutyák keményebbek, a kislányok sokkal bujósabbak. A lányokra jobban kell vigyázni, mikor tüzel, ha kertes házban laksz jöhetnek fiú látogatók. De a panelosok úgy tudom kifijezetten jobban szeretik a lány kutyákat. Egyébként mindegy fiú-lány, szerintem nagyon jó fajta kutyus, nagyon jó a természete, igazi családtag.
2009. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat:)

Még jöhetnek:P

2009. aug. 22. 15:22
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

szinte ugyan olyanok...

ivartalaníttasd,akár kan,akár szuka...

2009. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A tenyésztő akitől vettük a havaneseünket (nagyon elismert, sikeres, gyönyörű, egészséges kutyák kerülnek ki tőle), azt mondta ő speciel úgy tapasztalta a 10 éves tenyésztői múltja során, hogy a fiúk bújósabbak. De ivartalaníttasd akár fiú, akár lány, az én kutyáim kanok és mind ivartalanítva vannak, áldom az eget hogy megcsináltattuk. Ha szuka, akkor méginkább ajánlatos az ivartalanítás.
2009. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és azt is kérdezted ki melyik kennelből vette a kiskutyát. Én a Berill Canis Minor kennelből.


[link]

2009. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm szépen:)

Esetleg azt megkérdezhetem hogy mennyiért vetted a kutyusaid?(pivibe is leírhatod ha itt nem akarod köszi)

2009. aug. 24. 23:30
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
80ezer forint volt, törzskönyvvel, chippel, 3 oltással, féreghajtva, kezdő tápcsomaggal. Szerintem nem volt drága:)
2009. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi..aha sztem se drága:)
2009. aug. 25. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!