Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » AKita Mopsz együtt?

AKita Mopsz együtt?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves akita kutyosom, mikor megkaptam volt egy boxerem, együtt nőttek el jól elvoltak csak a boxer idős volt és elpusztult 3 éve. Az akitával nagyon jó a kapcsolatom, mondhatnám ugy viselkedik mintha gyerekem lenne, most kaptam egy mopszot örül neki mikor meglátta csóválta a farkát, csak még olyan kicsi, hogy nem tudja mit kezdjen vele. Csak akkor ideges ha kaja közelben van, de akkor is ott vagyok és nem csinál semmit. Volt már valaki akinek hozzászokott egy akita egy másik kutyushoz?
2012. dec. 15. 22:20
 1/2 A kérdező kommentje:
AZt elfelejtettem az akita szuka a mopsz kan.
2012. dec. 15. 22:30
 2/2 anonim válasza:
Hali.A mopsznak mindenképpen adj külön tálból kaját,egyébként mivel ellentétes neműek biztosan ki fognak jönni:)
2012. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!